Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky ja vas nechci do ničeho nutit ale pokud jsem Dalibor nechodí a kašle na vas tak ja bejt vamy skoncim a nepišu jsem vubec ked chcete skončit tak skončite protože Dali jsem asi už važne nebude chodit a neberte jsi to zleja vas nenutím ja vam rikam ako by jsem to urobyla ja ja už jsem nechodim a chodit nebudu a necpite se Daliborovi ked nechce jsem chodit a kašle na vas odejdite a nechodte jsem on se potom bude divit že tu nikto není asi na vas zapomnel ako na mne ale mne to navadi tak jsi to neberte zle a pokud chcete odejtot tak odejdete urobyte dobre *4*
  • Dobrou noc Lucko mej se taky moc hezky a nech se ti zitra dari i vam vsem co jste tu byli holky
  • Před chvílí jsem psala dalikovi na chatu a napsal mi, že nestíhá odepisocvat a omluvil se. Někdy si se mnou píše, ale taky odpoví je dvakrát a dost. Ale je to milé.
  • Holky mate fb muzeme si nekdy psat na fb jste fakt super holky a skvele se mi s vama pise pokud teda chcete
    • Ja mam FB
    • já bych si s tebou ráda psala, ale nechci tady zveřejňovat fb.
      • Ok ja ti rozumim
        • Věř mi, že bych si s tebou ráda psala. Také proto, že jsme stejně staré a asi bychom si měly o čem psát.
          • Vsak jo ok ja ti verim tak aspon si napisem sem tam nekdy tady vecer stejne uz na nas Dalik kasle tak si tu budem aspon chvili psat mi holky spolu
            • Tak jo, stejně sem pořád lezu a naivně si myslím, že se Dalik ozve. Teď už budu končit, měj se moc hezky a dobrou noc.
  • Ahojte holky jste tady jeste ja nemuzu uverit tem zpravam co tu pisete to si opravdu myslite ze je Dalibor namysleny me se nejak tomu porad nechce verit mam Daliho moc rada a jestli ma holku nebo ne me fakt nezajima at si ji klidne ma preji mu to ale ja nemuzu proste verit tomu ze by byl namysleny mozna jsou i jine duvody treba ty fejkove a nebo jeste jine o kterych nevyme no at he to jak chce ja mam Daliho porad stejne rada a natom se nic nezmeni
    • Ahoj, já taky..
      Sice jsem Dalíka osobně nepoznala ale když si s námi psal tak byl hodnej.
      On určitě jenom nestíhá, jak psal.
      • Ahoj, jenže kdyby chtěl, tak by stíhal. Byl hodný, ale už tu nechce být. Na FB má 1.800 jiných fanynek a ty jsou pro něj zajimavější. Má tam jejich fotky, tak ví s jakou si píše.
    • Ahoj, já si myslím, že už sem nepříjde, protože je víc na FB, teď tam zrovna je a chatuje. A co jsem četla komentáře na FB, tak plno holek začalo na něj nadávat. Mě se to taky nelíbí, ale je pravda, že se vymlouvá, že nemá čas, ale jinde ho má. Já mu také pořád fandím, ale mrzí mě to.
      • No jo co uz vsichni se meni a lidi ktere tak zboznujes se na tebe vykaslou mate vsichni pravdu mozna bude nejlepsi se na tuhle stranku vykaslat mas fb Luckou pokud jo muzu si te pridat?
  • Tak já už sem taky nechodim. Dalibora mám stále ráda, ale on sem už nechodí a vykašlal se na nás..Tohle od něj nebylo moc hezké. Na Facebooku si chatuje a všechno a na nás nic.Okey...Mám ho rada a moc ,ale tohle mě zklamalo
  • Dali, že to není pravda, to co tu píše Libor? Braň se, jsi pořád normální kluk a ne, že ti vlezla sláva do hlavy.
    • Už blbnu Viktor to psal.
      • A co , že jsem to psal? Petro vy máte víc let jak ostatní holky tady a pořád ho zastáváte. Vy jste si nevšimli , že na ty holky kašle a lže tady... Teď vás nechci urazit ale vy jste vlhká ??? Není na něm nic nezvyčejnýho a vidíte jak tu na všechny holky dlabe...
        • Je pravda, že jsem starší a o dost, a docela ta poznámka mě uráží. Já si pořád myslím, že není takový, jak je tu psáno. Je pravda, že na FB je pořád a tady už není vůbec. Jenže tady je to moc veřejné a třeba se mu to už nelíbí. Ale nadávat na něj nechci.
          • Tak promiňte Petro já jsem vás urazit nechtěl ... Jenže já ho znám a vím jaký je...
            • Ano máte pravdu, a vy jse mějte hezky a naschle .
            • Přece se nebudeme dohadovat. Je pravda, že by to měl alespoň holkám tady napsat, aby věděly, že už o ně nestojí. Každý večer tu nějaká zbytečně ztrácí čas čekáním. Tak se měj ahoj.
            • Víte co? Mě je jedno jestli jse mu to bude líbit nebo ne! Tak ať tady holkám nelže a nedlabe na ně!
            • To vypadá jako, že je úplně hrozný. To by se mu asi nelíbilo, že se o něm takto píše. Tak před klukama třeba machruje, já nevím, mě se nechce věřit, že by byl jiný.
            • Jo tam v TV dělá andílka ale v reálu je úplně jiný...Já jsem s ním do školy chodil...
            • Dobře, já ho osobně neznám, jen z telky a videí. Tam je to asi o něčem jiném, člověk se chová asi jinak, než ve skutečnosti. Možná už bude trochu frajer, ale to z něj dělají fanynky. Když si tu s námi psal, tak byl vždycky milý a příjemný. Já proti němu nic nemám.
  • Hele holky vás to pořád baví? Vy nevidíte , že Dalibora vůbec nezajímáte ? Vy jste mu byli dobré jen na posílání hlasů počas SuperStar! Jak můžete , říct , že ho milujete když ho ani neznáte? Klidně si můžete dělat iluze jaký je to dokonalej, hodnej ,roztomilej kluk... Jenže vám asi vůbec nevadí , že vám už dlouho lže? Uvědomte si , že Daliborovy stoupla sláva do hlavy...Tady se jen přetvařoval. Měsíc ho nezájímáte. Dlabejte na něj a pak si uvědomí , že už fanoušky nemá... A vymluvy ,že nemá čas. Kdyby sem chtěl chodit tak si čas udělá! Moje sestra taky z něho šílela ale už se to pominulo. Holky takových kluků ještě bude!
    • Máš pravdu, bude to tak, jak píšeš. Na druhou stranu to tu bylo s ním fajn. Už tu moc holek není. Ahoj.
      • Jojo to bylo ... Ale už není ...
    • Přesně tak, holky! Bohužel musím souhlasit s Viktorem! Dalibor je teď pěkně namyšlenej frája!!
  • Je tu někdo??
  • Ahoj....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit