Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalik to vyhraje citim to :* .. je najlepsi :*
    Holky na krase nezalezi .... ale to co ma vovnutri :) ... mam ho strasne rada aj ked ho nepozna, ale rada by som ;) proste je top :* kazdu nedelu posielam po 10 15 hlasov :D
  • V neděli jedu na Superstar těšim se na Dalíka :* :* ♡♡♡♡
  • Zaspívej klasiku-Tom Jones,Elvis,Sinatra,-ségra-Julia Covington,Olivia Newron John,-Dont cry For Me Argentina-ostatní hity-jen ale klasika!!
  • Víte o tom že Dalík už je zadaný? Psal na fb že je zamilovaný
    • A ty asi nevíš o tom že se mu jen Denisa líbila ??? Viď ? Jo a zadaný neni
  • Nemám ráda ten typ lidí co píšou že ho milují. Jo je pěknej a hezky zpívá. Ale uvědomte si že ve skutečnosti se třeba chová úplně jinak. To je můj názor.
  • ahoj Daliboresem sem tvoje nejvječi faninka nasvjete *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Baarysek
    Dalík je nejkrásnější na světě tak krásně zpívá že z něj padám do kolen mím snem je potkat ho naživo <3
  • Ti co nemají Dalíka rádi, tak at sem nic nepíšou. Každý na něj má jiný názor. Podle mě zpívá nejlíp ze všech, Je hrozně hezký a hodný. Mám ho ráda. Je to talentovaný kluk a měl by pokračovat ve zpěvu.
  • Jsi vážně úžasný zpěvák, držím ti palce ať vyhraješ. Jsi můj favorit a jsi báječný kluk. Chtěla bych tě poznat naživo. Dalíku, jsi nejlepší
  • Ahoj, jen ti chci říct že ti držím palce k vítězství a a mám tě ráda jsi úžasnéj zpěvák a skvělí kluk ale stejně ráda bych tě poznala víc .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit