Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vte co nemužu pochopit že mě tolik milujete ja miluju jenom jednu holku a to je Sara vavreková ale pochopteto ja nechci žadnou Natalu sivakovou nene ketrin redajovou ale ja ze žadnou holkou nemam ditě s danou biliovou je jsem to ještě mladej miluju jenom Sara vavrekovou a řeklu to v neděli v SUPERSTARU jesli nevěřite tak se na to koukněte a uvidite *14* *14* *14* miluju tě saro *14*
  • Já to mám stejne já tě taky miluju nikoho jinýho mame to stenjné. *14* *14* *14*
  • so keren muken les pre svoboda
  • Miluju tě Nátálie Siváková jsi nejlepší žadnou nechci a nehledám . *14* *14*
  • moc vam dekuji za vase hlasy ale nechci ani jednu zvas ja už holku mam a musite se stim srovnat
  • Ja nemužu pochopit proč dělate že jste ja muj opravdovy Facebook je Dalibor Slepčík no to je muj opravdovy fb ale nepište že jste ja moje jmeno to se mi nelibi ale prosimvas nepišteto protože mě se to na počitači dělaj vyri tak vas prosím holky ja Dalibor Slepčik prosím *3* *3* *3* Jo a nemam vas rad ja miluju jenom Saru vavrekovou pochopteto jastny *14* *14* *14* *14* I LOVE Sara *14*
  • jak se maelasky moje ale nej laska je moje Dana Biliová jsme oba dva do sebe blazní *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • JA mam nejradší Natálei sivákovou žadnou jinou srovnejte se stím .
    A dekuju za hlasy. *14* *14* *14*
  • Sei brutto non si vede come posso amare mia sorella
    Sei strano e non si dispone di Michael Jackson
    ciao. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* .






    ITALŠTINA
  • Sei brutto non si vede come posso amare mia sorella
    Sei strano e non si dispone di Michael Jackson
    ciao. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* .






    ITALŠTINA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit