Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daliboruv FB je tenhle a není zrušený : https://www.facebook.com/dalibor.slepcik.7?pnref=story
    jen se musíte přihlásit na FB aby vám ho zobrazilo ;)))
  • Ahojte holky jak se mate
    • Ahoj Ivet, tady je to teď smutné bez Dalíka. Bohužel asi tady už nechce být. A co ty, jak se máš?
      • Podle mě chce ale nemá čas...
  • přestan tak všem říkat že jsme ty si to stejne a když se ti prostě nelíbí tak toho nech nam se třeba líbi že holky. *14* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Steli ty na koho reaguješ? Už tu žádný hejter není ... ;DDD
      • jestli je to na mě , tak to na FB pravej Dalíkk nebyl přiznal se , že je fake ;))) takže jestli je to na mě tak sklidni hormon jo? :D
  • Dali, určitě si tady čteš komentáře, ale nechce se ti odpovídat, to už tě asi přestalo bavit. Proč nenapíšeš, že už tě to nebaví ať tady holky zbytečně nečekají, jestli náhodou nenapíšeš. Kdyby si chtěl, tak by sis tu chvilku vždycky našel i kdyby si nestíhal. Nemusíš tady přeci trávit celé večery. To chápu, že je škoda času. Mám tě za seriozního člověka, tak s tím něco udělej. Měj se hezky ahoj. Nezlob se, musela jsem to napsat.
    • Na FB si dal , že je ve vztahu tak já nevim, možná ak má holku tak se věnuje ji.
      • Ať klidně holku má, bylo by divné kdyby ji neměl. Ale ať holkám napíše, že už tu nebude. Vždyť opravdu každý večer čekají. To, že napsal, že nestíhá, může znamenat, že někdy stíhat bude.
        • Ale on má jen jeden pravej FB ne? A tohle nebylo psané s jeho original profilu. To je asi nějaký fake.Protože pravy si už neví přidávat lidi on má plno. A tenhle fake si mě přidal a ,je na
          FB drzej jak ploštice...-___- tak tohle pravej nebude...jen to jen nějaký magor ...-____-
          • Ale jeden co mě tam pořádal o přátelstvi má 567 přátel ale i tak nevim kterej je pravej :D K***a kdo vi jakyho uch**a tam mam. :D
            • Já mu také nevěřím a mám před ním všechno zamčené ... já se jen bavím jak mu tam holky píšou s*xy a přitom je to fejk :DDDDD
            • Víš co, pochybuji, že by Dalik sám žádal o přátelství. Právě kdoví, kdo to je. Tomu bych nevěřila.
          • Aha takže ted si tam už lidi nepřidává?
            • Lucka to napsala přesně.
            • No právě, on nechce mít cizí lidi. Tak tam má jen koho chce.
          • Já nevím, jak je to na FB, ale tady byl opravdu Dalík. A skončil tu, protože toho má hodně a nestíhá. A že to byl on víme na 100 %. FB, který měl před týdnem zrušil a o jiném nevím.
            • Bylo to na nějakých stránkách, že tam měl 4000 lidí se kterýma neměl nic společného. Pořád mu tam někdo psal. Teď má nový FB, kde má jen kamarády. Ostatní jsou všechno fejky. Ten opravdový nikde neuvedl.
            • *všechny
            • nezrušil , já ho tam pořád sleduju ;) a včechny fekové profily které nesou Daliborove jméno tak jsou drzí jak polštice ... :D a odkud máš to , že si FB zrušil?
  • Holky já zase dneska půjdu.. Musím udělat věci do školy. Kdyby přišel Dalík, tak ho moc pozdravujte prosím.. :)
    Mějte se krásně a sladký sny dneska.
    Dobrou :))
    • Jojo. Tak zítra ahoj, dobrou.
      Já už taky půjdu tak dobrou noc všem.
  • Ahoj Dali, zítra si to na koncertě užij. Ať tam máš hodně fanynek. A jestli budeš mít v sobotu, nebo v neděli chvilku čas, vzpomeň si na nás a napiš nám. Díky moc, ahoj.
  • Odpověď Princess :nic.
    Máš sourozence?
    • Ano, mám :)
      • Kolik?
  • Je tu už někdo?
    • Ahooj :)
      • Ahoj!!!
        Jak se máš?
        A kde se dají sehnat vstupenky na Dalíkovo koncert v Plzni??
        • nemám se nic moc.. a ty??
          Hele lístky nejsou dle mých informací ještě v prodeji.. :)
          • Hrozně..
            Co děláš?
            • Jsem nějaká smutná :D :(
              ty? :)
  • Ahoj Dali, ozveš se?
    Je tu někdo?
  • halo lasko milacku odpoves
    • to seš vážně až taká d*vka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit