Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj daliku proc se nam neozivas co mitu cekame ze se nam ozves ale Ty se nic
    • Ahoj, vždyť psal, že nestíhá. Má toho moc, třeba se ozve v sobotu.
  • Je tu ještě někdo??
  • Holky, já už dneska půjdu :( kdyby přišel Dalík, tak ho mooc pozdravuju. A vy se hezky vyspěte a zítra se mějte pěkně! :)
    • Jojo, ty taky. Ahoj
      Dobrou noc.
  • Odpovídám Nikče - koukám na televizi.. :) a ty?
    • Já se dívám na videa na YouTube.
      Na co se díváš?
      • Spíš jsem na internetu.. V pozadí mi běží Ordinace.. :D :)
        • Byla jsi na nějakém Dalíkovo koncertě?
          • Ano, byla jsem v SaSaZu a snad pojedu i v dubnu!!! :3 :) a ty?
            • Nee.. :(
              Ale tátovo kamarádka možná zařídí aby byl u nás ve městě!
              Takže ho možná uvidím....
              Vy se máte.......
            • Ahoj holky, já jsem byla v Olomouci na té módní přehlídce a Dalik i Sabča byli bezva. Stála jsem u mola a Dalik se mě dotknul, bylo to bezvadný. Nikdy na to nezapomenu.
  • Ahoj Dali, mám na tebe velikou prosbu. Budou prosím nějaká videa z tvých narozenin? Zenon F. slíbil, že budou, ale zatím nikde nic není. Jestli o něčem víš, můžeš dát prosím odkazy. Děkuji ti moc a měj se hezky.
    • Ahoj, snad nevadí, že odpovídám i já.. :p Jsou nějaká videa i na facebooku.. :)
      • No, ale od nějaký holky a to není kvalitní.
  • Ahoj Dali, ozveš se dneska? Jak se máš a co děláš?
    A co vy ostatní, jak se máte?
    • Ahoj, je to na nic. Bez Dalika to tu nemá cenu. Škoda, bylo to tu s ním bezva. Snad si zase někdy udělá na nás čas. Včera vlastně jenom poděkoval za přání k narozeninám.
      • To jo no, podle mě přijde o víkendu...
        • Jo, mohl by :( v pátek má vystoupení.. :p
          • Jo, to psal...
            Jak se máš?
            • Ujde to.
              Nic proti tim holkám, ale podle mě si to vymyslely..........
              Co děláš?
            • Mám se celkem fajn.. Akorát by mě zajímalo, jestli si tady dole holky myslí že Dalík chodí se šulcovou nebo si zase vymysleli něco jinýho :DD
              jakpak se máš ty? :)
  • Dalík má holku... 0_0
    • Jo a koho.. :D Podle mě vím na co narážíš, ale řekni.. :)
      • Není to Nela :) nevim jestli to byl na FB fejk Dalikk protože se všechny Dalíci na FB nějak rozjeli a posilaji mi žádosti ..... Tak byl s nejakou holkou u dveří a popis : Bylo skvěle miluju tě... a ta holka: Skvěle?! Snad výborne, a taky tě miluju! Tak já nevim jestli to je pravda...:))))
        • nene, ta holka je moje kámoška a vím své :D :)
          • Tak to není pravda? A proč si tam píšou miluju tě? To je profil tvy kamošky viď?! :D
  • Jžš *8*
    • WTF?! 0_o :D
  • Tvé šestnástiny jsou tady a my bychom ti přáli,aby se ti všechno dařilo,velkou lásku tvé srdce zažilo,štěstí aby ti stále přálo,sluníčko se na tebe smálo aby ti zdravíčko sloužilo,nikdy ti nic nebylo,abys měl plno dobrých přátel a s radostí světem kráčel.-Opožděně všechno nejlepší-Miluji tě- *14*
  • Jsi pekny ale strasne moc *14*
    • Bez urážky a ty seš b*zna? :DDD ach Petře :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit