Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se vám holky, ale musím končit, musím ještě uklidit pokoj a na zítra se dobře vyspat, pak mám ještě učení :(
    Tak se vám moc omlouvám, je mi to líto, že jsem přišel tak brzo a musím tak brzo i odejít, ale jinak bych šel spát tak až o půlnoci, psal bych si tu s váma furt, ale vůbec už skoro nestíhám vám odepisovat, je vás čím dál více, ale mně to vůbec nevadí, to je jen dobře ❤
    Teď tady budu zase asi až v neděli, tak se musíte beze mě nějak obejít, i já bez vás :(
    Bude mi chybět tohle psaní s váma, ale tento víkend bude hodně nabitý :) tak snad to chápete :).
    Tak se mějte ty dva dny hezky holky, ať se vám zítra daří ve škole a ať máte krásnou sobotu :)
    Ale teď vám hlavně přejí dobrou noc a ty nejkrásnější sny :) ❤ mám vás rád.
    Váš Dalikk
    • Ďakujem ty Dalikk.Hlavne si uži koncerty a do Bratislavy prídem možno aj ja tak sa teš na mňa mne budeš tie dva dni hrozne chýbať...Ale čo možno že ťa konečne uvidím...;)Mam ťa aj ja rada mocc s celeho srdca...Dobru nocku hla ne sa dobre vyspi na koncert...Ahoooj;):)
    • Tak v neděli ahoj, užij si to na koncertech a budeš nám mooooooc chybět!! :)❤❤
      Hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá!! :)❤
      Dobrou noc Dalíčku!! :):-* ❤❤❤
    • Ano Dalíku.. Chybět nám tu budeš, chybíš už teď .. :( Ale samozřejmě to chápeme. A o to více se těšíme na neděli, až tu zase budeš. Ty se měj taky krásně a užij si to!! :)) Tobě taky dobrou noc a nejsladší sny. Taky Tě mám ráda. Paa ❤
    • To nevadí Dalí krásně se vyspi ;) a ať se ti daří ❤ v neděli ahoj budeš mi chybět :* ❤ ❤ ❤ ❤
  • Dali budu nejaje videa s tých koncertoch??;)
  • Dalí dal by si sem sví tel.čıslo?
  • Maš opravdu muj respekt! Jsi fakt dobry jak to zvladas moc si toho všichni vazime
  • Ahoj,Dali budou v Brne i VIP
    Bude tam moznost se s tebou vyfotit??
  • Dali na to kafe ja nemyslela po koncerte ;-)
  • Teda Dalíku.. Divím se, že tohle ještě stíháš!! :o Hodně nás tu nějak je .. Tě obdivuju! :D :3
  • Dali odepisujes na fb? Odepises??:0
  • Dali, víš o tom, že nám tady budeš moc chybět? Ale určitě ti budeme držet palce ať to všechno vyjde. Určitě si to užijete. Fanynky budou šílet.
  • Ahoj Dali od kolika budeš vystupovat v Olomouci? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit