Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalí tady se s tebou mužů spojovat?? Jak často tu ses??
  • ahoj daliku miluju te sem tvoje fanynka moje srdce chce jen tebe milju te a kdis vim ze mozna semnou chodit nebudes umiram a smutkem truchlim miluju te a vim ze si v repre v moste ja sem tam mela jit ale nejdu kde budes parkovat ze bi si sme se uvideli a 16 du do usti na kontrolu takze bi sme se mohli videt a popovídat si miluju te a chcite napsala sem pisen jenom pro tebe a bavim mne zpivat jako i tebe si cigan ja taky ale si bili a ja taky sem bila hodíme se k sobe tak doufam ze se mi muj sen splni ahoj mnej se pekne *14* *14* *14*
  • Ahoj dalibore :* moc tě chcu doopravidy si ten pravy kluk co hledám :* :* A chcy bit stebou bydlíš nad ustní nad labem a sem ta prava holka já bych tě nesklamala ani nepodvadela a tohle píšu doopravdy :* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Tvá Sandy
  • Ok Dalíku už jdu taky spát tak dobrou noc a krásně se vyspi a hezký sny :* :* :) paa
  • Dali a jakou písničku v SS jsis nějvíce užil? :)
  • Budu končit holky, jdu se okoupat a pak spát, tak vám přeji pěkné sny a ať se vám zítra daří ve škole a ať máte hezký den :)
    Dobrou noc :) ❤
    • Tak dobru nocku sladke sničky a nech máš zajtrasuper deň........Ahoooooj:)
    • Jo, ty taky jdeš. Tak dobrou ❤
    • Taky se hezky vyspi a ať se ti daří zítra ve škole. Zítra ahoj.
      Dobrou noc Dalíčku.:)❤❤
  • Tak já už dneska taky musím :( Ještě musím něco pořešit. Tak dobrou noc a ať se Ti zdají ty nejkrásnější sny!! ♥ A zítra se měj pěkně a večer paa.. :3 :))
  • A vy máte dům?
    • Ano :)
  • Jasně :) už nevím naco se ptát :( (ptej se ty)
    • Budu za chvíli končit, už bych toho moc nestihl, kdyžtak zítra se vás zase na něco zeptám :)
  • A co dělá Sabča když už Adriánek spí? :)
    • Šla se koupat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit