Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, a co ty ? Byl si venku s kámošema? Já dneska nic moc.
    • Ano, byl a měl jsem trénink, jinak jsem nic zvláštního nedělal dneska, když je ta škola tak není ani moc na nic čas :(
      Jak to, že nic moc ?
  • Dalí popřej prosím Sabči k narozeninám :) vím že je to asi blbá otázka ale jaký je tvoje oblíbený zvíře? *4*
    • Dobře, vyřídím :) moje nejoblíbenější zvíře je pes :)
      • Super moje taky :) a co děláš? *4*
        • Chystám si učebnice do školy.
          • Tak to jo a budeš vystupovat toho 9.dubna v Brně? :)
  • No ahoooj Daliii :) ani ja som tu včera nebola tiež som dostala 5 z dejepisu :D
    • To si opravíš :) určitě na lepší než já :D :)
      • Možno :DD
  • Dalíku, co bych měla udělat, když chci, abys třeba vystupoval v našem městě?? :)
    • Nic nedělej, ono to přijde samo :)
      Určitě se dostanu postupem času do víc měst :)
      • Tak jo, doufám tedy :3 :)
  • Ahooooj Daliku, taj jsem ráda, že ti mohu napsat, chybělo mi to (víc si mi chyběl ty). Dnes mě pustili po 11 dnech z nemocnice, už je to v pohodě. Jak jsem si tak četla, tak ty pořád dobrý až na nějaké malé výjimky. Tento víkend budeš mít hodně plný, ale tebe to určitě těší.
    • Ahoj Dano, tak to je super, že už je ti dobře a si snad už zdravá :)
      Joo, tak já se mám dobře a na koncerty se moooc těším :)
      • Jo, už jsem v pohodě, ale bylo to nečekané. Ty koncerty jsou moc daleko od nás, ale někdy to snad vyjde a budu tam také.
  • Ahoj Dali pozdravuj Sabču, a přejují hodně štěstí a zdraví k narozeninám.. :)
  • Čau Dalíku jak se máš *14* *14* ?
  • Ahoj holky, tak jsem tady (já vím, že zase pozdě), mám se dobře a teď jsem právě dojedl, jinak musím se ještě nachystat do školy :(
    Co vy, jak jste se měly? :)
    • Ahoj mám se docela dobře :)
      • To nevadí, že si tu nebyla :)
        Jinak Sabča se dívá s Adriánkem na TV :)
    • Ahoj Dali,ja som sa mala super som rada že si sa mal dobre:)Prepáč že som tu včera nebola keď si povedal že schválne kdo tu na mňa počkal:)A čo robí Adriánek a Sabča?:)
    • Ahoojky.. :) Jo v pohodě. Mám se celkem fájn. :)
  • Ahoj Dali, Sabča má dneska narozeniny? Tak přeji vše nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka. Ať se ji splní vše, co si přeje.
    • Ahoj Lucko, ano, má :) vyřídím ji to :)
      • Díky.
  • Ahoj mohu se přidat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit