Přejít na výpis diskuzí

Damon Salvatore

OSOBNOST 5.11.2012 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidulka
    Damone jsi nej nej nej nej nej nej nej nej hezčí jsi vakt nej líbíš se mi mám celý pokojíček tebou *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj viem, že neodpíšeš, ale chcela by som preeziť presne to čo preživala Elena. S tebou ale aj so Stefanom viem že ludia neveria že si upír ale ja tomu verím a chcem byt upirka. Upirie dešnniky su naj serial odkedy som sa narodila a chcem ti povedat no v podstate ze si pekný vies byt arogantny a agresivny *14* skradka som do teba zamilovana a viem ze na vas funguje zeleznik a vies ten nahrdelnik ktory ma Elena ja si ho idem objednat a dam si do neho zeleznik. Pekne prosim odpis *3*
    • Děkuju ti velmi si mne potěšila..
  • kiss.miss
    Jsem asi jediná, ale já nikdy moc nepochopila, co je na něm tak úžasného. A Elena ho jen kazí, líbil by se mi s Bonnie...
    • si sprosta on je sexi
  • Ahoj Damone, byl jsi nejlepší z upířích deníků. Byl jsi hajzlík, moc,moc velkej krasavec a měl jsi super hlášky. Ale to jak ho někdo namlouvá do češtiny je tak perfektní a padne to k němu víc než normal, takže ty hlášky hlavně díky dabingu. Podle mě jsi úžasný. A ikdyž ti je 36, tak vypadáš pořád velmi maldý a tak moc krásný.:D
  • ahoj dammone jsi muj nejoblibenejsi herec z upirich deniku protoze jsi vtipny sobecky a krasny nikdy sem nevidela hezciho kluka herce nez jsi ty mam te mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc rada urcite ti jeste napisu mej se ahoj cauky
  • miluju damona! nejvic se mi libi ze je vtipny a ma bozi lisacky usmev a je takovej i zlej :)
  • omg sexi dajmon miluju te lasko ma *16* *16* *16*
  • Nevim jak vi ale ja mam radsi drsnaky kluky jako damon a hlavne se mi liby ty jeho kukadla modry boze ja z neho nemuzu je uzasnej :-)
  • Miluju damona a myslim ze bez neho by byli upiri eniky o hovnu .damon je vtipnej a je to takovej mensi zloduch proto ho vsechny holky milujou .ja osobne hi mela rada hnet v 1x01 kdyz ho vysilaly v telce kdyz sem videla stefa a elenu rekla jsem si to bude zase nejaka kravina ale kdyz se tak ukazal damon muselajsem si stahnout i ostatni dily damon je nejlepsi a je nejoblibenejsi postava a proto ho nemuzou nechat v TVD jen tak nechat zemrit doufam ze na upnym konci bude s elonou spolu jsou fakt uzasny a jak v 6serii damon vzpominal na to ze mi elena rekla ze to bude navzdy to bylo uzasny meli by byt spolu na konci serie :))
  • OMG miluju Damona!!! *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit