Přejít na výpis diskuzí

Damon Salvatore

OSOBNOST 5.11.2012 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vampire-Talita
    Damon je nej *14* *3* *4*
    • souhlas je sexy
  • Miluju damona a myslim ze bez neho by byli upiri eniky o hovnu .damon je vtipnej a je to takovej mensi zloduch proto ho vsechny holky milujou .ja osobne hi mela rada hnet v 1x01 kdyz ho vysilaly v telce kdyz sem videla stefa a elenu rekla jsem si to bude zase nejaka kravina ale kdyz se tak ukazal damon muselajsem si stahnout i ostatni dily damon je nejlepsi a je nejoblibenejsi postava a proto ho nemuzou nechat v TVD jen tak nechat zemrit doufam ze na upnym konci bude s elonou spolu jsou fakt uzasny a jak v 6serii damon vzpominal na to ze mi elena rekla ze to bude navzdy to bylo uzasny meli by byt spolu na konci serie :))
  • Nevim jak vi ale ja mam radsi drsnaky kluky jako damon a hlavne se mi liby ty jeho kukadla modry boze ja z neho nemuzu je uzasnej :-)
  • KIKINKA2000
    Já ho prostě miluju je k sežrání a ten jeho úsměv, je prstě sexy a nej *14* *14* *14* *14*
  • damon je hrozně sexy hlavně v seriálu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • LuckaSalvatore
    Jak někdo může být tak Sexy???? *14* *14* *14*
  • Ahoj moc ti to šluší Damone,moc se mi líbyš. *14*
  • Salvatorkaa
    Damon je strašně sexy!!! *14*
  • Damon je proste boží
  • Ou Damone vypadáš úžasně a já tě mam moc ráda jsem do tebe blázen. Je veliká škoda že ses rozešel s Elenou (Ninou Dobrevovou) a pořád mi vrtí hlavou co Elena na Stefanovi (Paulovi Vesleovi) vidí. Když ty vypadáš o dost líp než on a je skvělí že máš jako holku fenu teda asi já nevím ale vím že tě zbožňuji. *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit