Přejít na výpis diskuzí

Damon Salvatore

OSOBNOST 5.11.2012 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dejmone ja ti furt pisu a ti nic.moc stebou flirtuji a chtela bich stebou chodit a ne jen to jes te se stebou chci vispat a moc.pna pisesmi prosim lasko *14*
  • lidulka
    Damone jsi nej nej nej nej nej nej nej nej hezčí jsi vakt nej líbíš se mi mám celý pokojíček tebou *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dejmone ja ti furt pisu a ti nic.moc stebou flirtuji a chtela bich stebou chodit a ne jen to jes te se stebou chci vispat a moc.na pisesmi prosim lasko *14*
    • DepecheModeLoverka
      naše milá Eliško ty si vážně myslíš že by sem Ian šel na tyhle webovky??? Ty si asi myslíš, že on o těchto stránkách ví a taky si myslíš že ti odepíše??? PS: nic proti tobě
    • drz hubu kravo
  • odepismi prosim.tamto sem skazila stim pna chapes pa a dobrou noc cumacku *14* *14* *14* *14* *14*
    • Jinak ok?! *15*
  • I´love you Iane and want in order to be be to together. Very you love. Fall out better than Paul. *14* *4* *3*
  • kiss.miss
    Jsem asi jediná, ale já nikdy moc nepochopila, co je na něm tak úžasného. A Elena ho jen kazí, líbil by se mi s Bonnie...
    • si sprosta on je sexi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit