Přejít na výpis diskuzí

Dana Marková

OSOBNOST 8.1.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: lístky

    My byli na premiéře a i tak stačilo na místě!
  • lístky

    Nevíte někdo,jestli se musí lístky v Rock Café zamlouvat předem?Dík
  • Víte že

    Studovala zdravotnickou školu!!!Potkával jsem jí ve městě:)Do Prahy bych zajel!!!Mějte se a hodně úspěchů!!!
  • sexy

    Je tam fakt sexy a dobře hraje, šel jsem na to kvůli ní a nezklamala *14* *3* *9*
  • to je pravda

    To je pravda, odkryla se v poloze ve které jsem ji ještě neviděla. Baví mě, její hraní a krásně zpívá, měla by něco nahrávat! V Burn, baby se ukázalo, že existují v této generaci výborný herečky! *3*
  • Burn, baby,burn

    Včera jsem byl na premiéře v Rock Café a doporučuju. Překvapila mě Dana, viděl jsem ji v Tartufovi, kde byla úplně jiná. Hezky hrála a taky tam zpívá, pěkný, běžte se podívat! *4*
  • annie1633

    Re: sestřence?

    Číslo mám, ale ona je zadaná!!... ;) Jinak díky všem fanouškům za komentáře, myslím, že Danda bude ráda..:)
  • Tartuffe

    Tady nikdo nekomunikuje?Viděl jsem Tartuffa a hezký, fandím takovýmu typu divadla!
  • divadlo

    Dana hraje taky v divadle Na Zábradlí, Tartuffe Games. V hlavní roli s Liškou, doporučuju, je to humorné*1*
  • Jágr

    Viděl jsem jí v Jarda Jágr Kladeňák, hezký výkon! *15*
  • sestřence?

    Ahoj, nemáte na ní někdo číslo?dík *14*
  • Re: Talent

    Souhlasím,viděla jsem už Zemský ráj to napohled a dnes pohádku O Uloupené divožence.Snad zajdu i do divadla *1* Našla jsem, že hraje Na Zábradlí a v Kladenském divadle.
  • Talent

    Konečně se tu oběvila kvalitní mladá herečka, krásná, talentovaná,září nejen ve filmu, ale také na jevišti a pozor k tomu ještě zpěvačka!Můžete jí slyšet v duetu s T. Klusem. *4*
  • Re: Šikulka...;)

    cau fkat tva příbuzná taky bych chtel xD
  • moc dobráá

    Moc pěkná mlada,sexy holka ... a umí pěkně hrát xD.. *3* *5* *4* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • fakt dobrá!!!!!!

    spolužačka za ZŠ, fakt dobrá!!!!!!
  • annie1633

    Šikulka...;)

    Nejlepší sestřenka *14* , mám ji mooc ráda a těšim se na ni až ji zase uvidim. Skvělá herečkááá *15* *14* *3*
  • první koment

    nejvíc sexy hlas:)a taky super holka.... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit