Přejít na výpis diskuzí

Dana Vávrová

OSOBNOST 31.12.2006 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pevně věřím,

    že tam kam Leontýnka odešla, je voňavá a prosluněná louka plničká těch nejkrásnějších bílých kopretin! Buď tam šťastná pohádkově snová dívenko!
    • Re: Pevně věřím,

      Dumky, žalky a co já? A co je to to dumky, žalky? To je to smutno..........
  • At žijí duchové

    Jee Leontinka to mám radost ten film a Vaše postava je velká nostalgie jsem ročník 1973 takže si ten film spojuji z dědstvím musel jsem si jej pořídit i na dvd myslím že jste byla nejhezčí dětská hvězda u nás přeju hodně dalších uspěchu v německu *4*
  • at žijí duchové

    Danuško proč ta tvoje sestra při uvádění pořadu Sama doma vypadá jako by byla neustále v křeči.Nasadí ůsměv a vypadá jako kdyby jí jej někdo přišpendlil k uším.Takže i při vážných tématech to vypadá dost trapně.Psala jsem už i do televize a tvé okénko mě k tomu zase vyprovokovalo.Díky
    • Re: at žijí duchové

      Dobrý den Leontýnko, tak vám už je 40 a já Vás pořád vidím jako 10letou holčičku. Mám vás moc rád a přeju hodně štěstí i u dalších filmů jistě se na ně kouknu
      *14*
  • Sbohem, Leontýnko

    Byla jste rozkošná v dětských rolích a dokázala jste, že jste opravdová herečka i v dospělosti (př. Stalingrad). Sbohem, Dano, díky Vám zůstává naše dětství stále živé.
  • Danuška Vávrová-půvabná žena a talentovaná herečka

    Stěžuji si svému stínu,kdo mi podá kopretinu,kdo mi srdce zahřeje,když mám na něm závěje...Danu budu mít už navždy spojenou s Leontýnkou Brtníkovou z Brtníku...budiž ji země lehká...
  • Navždy krásná Leontýnka

    Je mi to také velice líto, že zemřela tak mladá a talentovaná herečka, byla to má bezkonkurenčně nejoblíbenější dětská hvězda, vždy ze sebe vyzařovala velkou dobrotu.Nechtěl jsem té hrozné zprávě vůbec věřit.Je to velká ztráta *9*
  • Básnička na pamiatku

    Leontýnko, Leontýnko, volal Janko teba
    Dneska sa mu už odpovedať, avšak viacej nedá
    Odišla si od nás všetkých, čo ťa mali radi
    Rakovina berie všetkých, bohužiaľ aj mladých.

    Bolas našou princezničkou, čo chlapci milovali
    Po tej strašnej správe ostali sme v žiali
    Tvoj krásny úsmev ostane len na filmovom plátne
    A navždy takto zachová, tvoje detstvo krásne

    Chcela si byť živou, nebyť už viac duchom
    Rakovina zakryla ťa svojim čiernym rúchom
    Si tam hore, jak sú hviezdy, možno o moc voľnejšia
    A slzy, ktoré plakala si, ako dážď sem napršia.

    Tá krásna biela princezná, čo srdce moje zlomila
    Už je niekde slobodná, odkiaľ mi zakývala
    Zbohom milá Leontýnka, už nie si mojou vílou
    V pamäti však ostaneš, všetkým navždy živou.
  • Stalingrad

    Dobry den Dano viděl jsem vás v německém snimku Stalingrad ( alespon myslim ze jste to byla vy :)) tak gratuluji k slusnemu vykonu :) byla jste super
  • Konec dětství?

    Když zemřela Štěpánka Haničincová měla jsem pocit, že mi odešlo dětství, že umřel kus pohádek. Až dnes když jsem v televizi uslyšela že zemřela Leontýnka, jsem si uvědomila, že ještě kus dětství ve mně zůstal a odešel až teď. A i když jsem to slyšela už asi v poledne a teď je deset večer, pořád je ve mně takové zvláštní smutno.
    • Je mi to moc líto

      Je mi to moc líto, Dana byla tak mladá,brouzdám po internetu a mám slzy v očích.Jsem jenom o tři roky mladší, taky mám doma děti a film AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ u nás běžel v televizi pořád.Hodně síly dětem a celé rodině!
  • Musím souhlasit Leontýnka

    je jednoznačně nejkrásnější dětská filmová postava *4* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit