Přejít na výpis diskuzí

Daniel Bambas

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jansovka

    fakt blbost!!!!

    jak jste přišli na to že je gay?? to by mě fakt zajímalo.. Jasně že není!!! taková kravina *13*
    • Viděla jsem ho osobně a přiznal že je gay
  • nejfaninka

    eliška

    ne neni gay!!!!on je s Haničkou Holišovou skoro manžel!!!!neni teplej!!!!je krásnej *13* *14* *1*
    • Je pěknej ale je gay. Musíš se s tím smířit
    • zuzik313

      Re: eliška

      ?????? leda tak ve VKV ale jinak je s nějakým o několik let starším Petrem co je architekt, hm????? ale krásnej je
      • nejfaninka

        blbost!!!!

        neeeeeeeeeeeeeee neni gey!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *13* *16* *8* *8* a kolikrát vám to mám ještě napsat nebo li říct!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *10*
        • honey15

          Re: blbost!!!!

          Taky si myslim sice sem to četla v časopisu paparazzi jenže tam psali že mu je 57 což je totální kravina tkže i tohle je krevina
  • sexy

    Tak to je este lespie ze je gay.... na chlapovi je strasne sexy ked je gay.. a jemu to sveci... len nech mu to viide
  • nee

    Lidi je pravda že je gay ..to neni možný...takovej krásnej chlap přecee *9*
    • Jo je *3*
  • nejfaninka

    eliška

    já vim že nebudete mít na 100% potřebu mi napsat třeba mail ale já bych strašně chtěla váš podpis no dyštak klonifac@seznam.cz ale strašně vám to s haničkou holišovou přeju a jinak muj e-mail je tady jinak jste fakt božskej!!! *14*
    • Re: eliška

      Dyštak? Nauč se nejdříve česky, pak žádej podpis. To je úrovneň, dnešní mládež neumí psát. Ach, Bože - za co?
      • Re: Re: eliška

        A ty se zkus naučit psát na klávesnici...úrovneň - co je to za slovo? *1* *3*
  • nejfaninka

    Eliška

    Dane jestli to čteš(někdy) *14* tak vám musim říct že jste fakt upa nej herec ve VKV ste fakt good lepšího jsem tam fakt neviděla já vás mám na ploše počítače!!! *15* *14* *1* *14* a musim vám říct že jste fakt božskej!!!!! *14* *14* *14*
  • zuzik313

    ???

    Fakt naivní dávat tu tel.číslo bo email...a čekat že se Vám ozve! Copak se Vám už někomu ozval???? Bo se Vám takhle ozval někdy už i někdo jinej slavnej???????? Hmmmmmmmm????? *1*
    • Re: ???

      JOOOO, psal mi na mail
  • zuzik313

    ???

    Mno já jako nevím ale osobně si myslím, že Dan tyhle vzkazy asi nečte ale jestli jo, tak Dane sorry že ti křivdím *3* . Mno ale vlastně by mě to tky socela zajímalo jestli to čte *7*
  • ...

    A já sem o něm četla,že patří mezi tu 4% menšinu,takže holk,yasi mate smulu!!! *15* *15*
    • zuzik313

      Re: ...

      JO nechci vyvracet to co tu píšeš já toto četla tky ale zároveň sem dneska narazila na tohle: Já si myslím, že atraktivita je kombinací hodně složek, a věřím na to, že jak člověk působí, co vyzařuje a jestli je krásný, je hodně otázkou vnitřního uspořádání. Takže krása fyzická sama o sobě, když není podložená bohatstvím duše, mě moc nezajímá a hodně rychle se omrzí. Mám zkušenost, že jaký je člověk uvnitř, se do velké míry odrazí na jeho zevnějšku. Vždy se mi líbily ženy, které byly ženami, to znamená, že se chovaly žensky. Nemyslím to tak, že by nějak přes míru zneužívaly svých zbraní. Rozhodně mě nepřitahuje žena, která je vulgární. Mám rád ženy, které jsou kultivované, inteligentní, mají smysl pro humor a jsou obdařeny nějakým tajemstvím.

      Mno takže si to všichni přeberte jak chcete, v jeho případě je ale možné všechno *1* jo a tady je dyžtak odkaz: http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?i dc=34028&id=8 mějte se a komu se ozve tak ho pozdravujte, naivky *1* *1* *1* *7*
  • l.t

    Ahoj chcem vam povedat, ze som narodena vtedy ako on presne. A strasne ho lubim...!!!!!!! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit