Přejít na výpis diskuzí

Daniel Bambas

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novinka

    Milé slečny
    Stránky ještě nejsou zcela dokončeny.Pokud chcete vědět více info o Danielu Bambasovi nakoukněte do jeho připravovaných www stránek.Budete tam moci odesílat své vzkazy.
    http://danielbambas.webova stranka.cz
  • Prosím napiš mi

    Ahojky Danieli.Prosím tě jesli tady někdy půjdeš tak prosím si to přečti a napiš mi tvůj e-mail na hejcmanova.lucie@seznam.cz
    Dík
  • snad odepíšeš!

    Ahojky Danieli, je to poprvé co takhle nějakému herci nebo známé osobě píšu vzkaz. Vlastně nevím co ti napsat. Ale nemohu si pomoct, jsi sympatický muž a moc se mi líbíš, fandím ti. Máš krásné hnědé oči.Musím se přiznat, že se na tebe dívám každý díl VKV, teda pokud zrovna nepracuju. Chtěla bych tě Dane poprosit jestli by jsme se třeba nemohli v budoucnu někdy sejít. Nebo aspoň si na začátek psát emaily? Teď jen budu doufat, že tyhle vzkazy od fanynek čteš osobně a odepisuješ na ně. Těším se co mi napíšeš. Tak se měj hezky pa *3*
  • skvely herec

    Ahoj Dane si primovni chlap,herec a jinak sem moc rada ze te vubec do tech rodinnych pout v roli pravnika vzali,nedovedu si tam predstavit misto tebe např.Petra Novotného:)) rada se na tebe koukam a sem zvedava jak to dopadne stebou a z h.holisovou!papa mej se at se ti vede jeste vic a stoupac v herectvim jeste vis a vis:)) *4*
  • rodiče

    Daniel pochází prý z herecké rodiny. Zajímalo by mne, kdo jsou jeho rodiče? *3*
    • Re: rodiče

      Daniela Bambasová
  • vzkaz

    Ahojky.No muzu ti rict ze tohle delam poprve ze pisu nejakemu herci vzkaz.Stejne si myslim ze si to asi nectes,ale za zkousku nic nedam:-)Jsi hrozne sympaticky a libis se mi.je zvlastni ze se mi tohle opravdu nikdy nestalo.Padl si mi do oka a rada na tebe koukam v serialu.Bylo by mi cti se s tebou seznamit osobne,ale vim ze to neni mozne.Tak se mnej krasne a at se ti dari:-) *3*
  • chci s tebou sex

    moc se mi libis casto si ho honim pred tv nebo ve sprse myslim na tebe a strikam sve semeno na tve plakaty chtel bych te poradne ojebat mam na tebe velkou chut prej mas rad taky sex *5* *4*
  • POUTA

    Ahoj Danieli,moc ráda se dívám na Rodinná pouta už od začátku a vždy s napětím čekám,co se bude v téhle rodině dít.Tahle role právníka Ti perfektně sedne na tělo a taky se mi líbí,jak Ti to sekne s filmovou partnerkou H.Holišovou.Ahoj! Ivana
  • Prosim tě odepiš mi

    Ahoj, prosim tě, říká se o tobě, že si teplý. Je to pravda??? Jestli mi neodepíšeš, že se za to stydíš, že mi to nechceš napsat, tak asi jo.
  • daniel bambas

    ahoj jesli si to přečteš tak my napiš na email zplimlova@seznam.cz *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit