Přejít na výpis diskuzí

Daniel Landa

OSOBNOST 31.12.2006 
517 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • bývalý neonacista a vlastenec nyní jen průměrný zpěvák průměrné úrovně.

 • MartinDyntar

  Musím se ho ted trochu osobně zastat, má na albu smrtihlav pro mě osobně už písen, kterou nejvíce miluji, miluji ji pro její upřímný a pravdivý tolik duležitý text písně, je to jeho posluchači tolik ještě nedoceněná písen "Roza Die Rose", tu v poslední době hodně u Daniela Landy vyjímečně už obdivuji a miluji její přínosný a stále ve společnosti tolik aktuální text této písně, velice nejen upřímý, ale skutečně duležitý text písně, která nemá v jeho celé hudební tvorbě žádné obdoby, nic se jí z jeho hudební tvorby nikdy nevyrovná!

 • MartinDyntar

  Hnusná velice už nadměrně arogantní už rádoby vlastenecká, přesto asi populární holohlavá žumpa, která je u Čechu asi tzv. ,,In", která svými ubohými a klišovitými texty svých písní nesahá už ani po kolena Krylovy ani Ortelovi ani Ďuricovi, je to vlastenecká špína, ta holohlavá špína která by pro svou zem, pro svou vlast narozdíl od Ondreje Ďurici už evidentně za své demagogické názory nikdy nepoložila svuj vlastní život!!  To mě u něj vubec nepřekvapuje! Odporný idio.!! At si mu jdou tzv. na ruku jiní, at mu to vše žerou naši typický Češi, ty evidentně pracovitý swině, a jsme zase bohužel u toho, u naši národní nátury!! Tím tu fakt k D.L. raději už osobně končím než...

 • MartinDyntar

  Populární holohlavá vlastenecká žumpa, díky které se dnes folkař Karel Kryl obrací tolik v hrobě, nenašel by v sobě nikdy už odvahu položit za svou vlast svuj život, ale rád o tom všem žvaní jaký je to vlatenec, mnohem lepší český vlastenec je u mě Tomáš Ortel, který svými texty písní má blíž ke Krylovy, ctí jeho památku, Landa ji pošlapává a pošpinuje, tím je asi mnohem více pak oblíbený a populární v naší české společnosti než právě znamenitý textař a dobrý zpěvák Tomáš Ortel, a to samé Ondrej Ďurica by obětoval pro svou vlast vše, položil by za ni svuj život, za ochranu kulturních tradic a suverenity své země! Zpívej ty holohlavá žumpo mnohem raději o tom co i Ondrej Ďurica "Nemá(m) Rád", protože dnes každý druhý třetí Čech v policií zaznamenaných v neustále dnes tolik přibývajících případech právě Domácího Násilí je dnes jak říkám... každý druhý třetí Čech je domácí násilník!! V tom Češi se svou náturou pracovitý, ale swině nejvíce v domácím násilí už právě vynikají!! Tahle holohlavá vlastenecká žumpa pod jménem Daniel Landa se nemá odvahu ani upřímnost v sobě se k tomu osobně vyjádřit, ale namísto toho rád si hrdě dustojně hraje na vždy dobrého, čestného a statečného vlastence, kterým ve skutečnosti není!! Tahle holohlavá žumpa svými texty písní dnes nesahá a nikdy ani už nesahala Tomášu Ortelovi a Ondreji Ďuricovy ani po kolena, tahle žumpa jim muže nanejvíše tak políbyt prd.., a mě také, to je vše. Tahle holohlavá žumpa by si měla svou hudbou raději léčit své mindráky, už komplexy své méněcennosti, které ho dovedli k hudbě, k jeho hudební tvorbě. At jde raději do duchodu a nezpívá anebo at jezdí raději automobilové rallye, je neskutečné kolik blbých Čechu mu naletí na texty jeho idiotských písní a kolik Čechu mu to ještě sežere!! Česko, hrdý národ největších patol..... a najivních idiotu!!

 • MartinDyntar

  Nemáš evidentně co dělat, nemáš co na práci, nudíš se, tak jdi ty jedna holohlavá rádoby vlastenecká žumpo raději do války ted právě s Ruskem, na Ukrajině tě Dane také potřebujou, tam se nudit doufám už myslím si nebudeš, mužeš pak v klidu konečně při folk rockově folk metallovém koncertu křestanských ukrajinských Veremiy všem tolik říct že jsi vášnivý rallye závodník National Impotent Czechisch Prague Rallye Tour a že Karel Kryl se díky tobě obrací v hrobě!

 • MartinDyntar

  Špatný člověk, špatný vlastenec, nic než už jen rádoby vlastenec. Holohlavá vlastenecká žumpa, druhořadý zpěvák a špatný, velice už mizerný natolik už ubohý textař. Není už vlastenectví jako vlastenectví, Daniel Landa nesahá svými kýčovitými texty písní, ze kterých se stalo laciné klišé, ani po kolena Karlu Krylovy, Tomášu Ortelovy ani Ondreji Ďuricovi, Daniel Landa si nezaslouží žádnou přízen rockových posluchaču. Je jen osobně nenávistný, to já upřímně už asi také, ale nechci už jen pohrdat, chci především už osobně rozumět tomu proč z mnoha dobrých duvodu už oprávněně nenávidím pro americkou konzumní společnost a chci nenávist řešit svými mnohem lepšími hodnotami, ne nikoliv si už narozdíl od Daniela Landy nijak neléčím nenávistí k Americe nějaké své osobní mindráky, už nějaké své komplexy své osobní méněcennosti, je v tom už totiž mnohem více, je to otázka osobního přesvědčení, víry v jiné v odlišné hodnoty, je to otázkou silného sociálního cítění, je to pro mě už tolik otázkou své osobní cti a hrdosti na jiné hodnoty v mém životě. Je třeba dokázat říct už dost a NE! americkému konzumu ve všem a nade vše, který už tolik hodnotově dnes už určuje životy druhých lidí.

 • MartinDyntar

  není už asi vlastenectví jako ,, rádoby vlastenectví" nám dokazuje právě Daniel Landa, který je vlasteneckou špínou a ostudou dobrého českého vlastenectví. Landa pošpinil a zneuctil památku Karla Kryla jako málokdo. Není to sympatický ani dobrý vlastenec, není to znamenitý hudební textař, není to kvalitní folkař, kým je tedy? Skutečně už ,,raději nevím", ale je velice osobně tolik neupřímný, je to krajně nesympatický člověk a nic než už druhořadý český textař a mizerný zpěvák. Není to nic než už rádoby vlastenecká holohlavá žumpa. Přeji za druhé skutečně hodně štěstí v novém roce, budeš ho myslím potřebovat.

 • MartinDyntar

  Jdi už do duchodu a přestan konečně zpívat, přestan s tím, protože nikdo tvým nevěcným rádoby vlastenecky jen druhořadým textum písní už myslím si naštěstí stejně nerozumí a nevěřím sám za sebe že tahle rádoby vlastenecká žumpa ještě dnes něčemu optimistickému a dobrému v životě věří, jsem také plný tolik nenávisti ke kapitalisticky konzumní společnosti a k Americe samotné, mám chut tím vysoce v hodnotách lidí pohrdat, ale takhle tedy skutečně dál už né, dál už nikoliv, mám sám pochopení pro nenávist druhých lidí a soucítím s nimi, ale nebudu tolerovat už pak jejich neupřímnost a jejich osobní pokrytectví právě už u druhých lidí, které v nich živí jejich předsudky, nebudu nikdy více nenávist v sobě už nadále řešit jen svým osobním pohrdáním, nikdy svou osobní neupřímností a nikdy už svým osobním pokrytectvím, které v nás živí naše osobní předsudky nebo jakkoliv svou umyslnou manipulací druhými lidmi, nikdy už žádnou zákeřnou lstí. Očekávám od druhých lidí silné už samostatné a nezávislé kritické myšlení, myšlení už nezávislé na druhých lidech jak se nenechat jimi ovlivnit nebo snadno využívat a snáze jimi manipulovat, to je to největší zlo ve vztazích mezi lidmi samími a ve společnosti samotné, a každá manipulace je velkým zlem, protože manipulace vždy druhé lidi ponižuje, pošlapává a ponižuje už jejich osobní dustojnost tam kde chýbí lidem jejich skutečná sebeláska, jejich vysoká sebeucta a vlastní sebehrdost. Tím chci upřímně jen říct to že jsem sám opatrný a neduvěřiví ke druhým lidem, jsem zklamaný druhými lidmi a dnešní dobou a společností a jsem z toho sám hluboce také osobně už neštastný, a především jsem hluboce skeptický a netolerantní k dnešní době a společnosti a ke druhým lidem a jsem snad i trochu naštěstí sebestředný(m). A co Daniel Landa? Jaký ve skutečnosti je? Dle právě jeho textu jeho písní soudím že je nejen pro mě hodně už osobně neupřímný, nevěcný a nesrozumitelný ve svých laciných a v druhořadých velice umělecky vysoce kýčovitých a v klišovitých textech svých písní, že je osobně natolik dost pokrytecký a nenávistně umyslně zákeřně lstivý, je to lstivý zaběhlí nepříliš chytrý manipulátor, nemám ho rád, není mě nijak sympatický, není to sám vubec dobrý člověk. Landa je rádoby vlastenecká holohlavá žumpa, nesahá už svými rádoby vlasteneckými texty písní už ani po kolena Krylovy, Ortelovi ani Ďuricovi. Ty jsou pro mě vysoce znamenitý textaři a zpěváci, neovlinitelní a nezmanipulovatelní už druhými lidmi, a přesto jim záleží na druhých lidech stejně jako právě mě samému.

 • MartinDyntar

  není to už dobrý člověk, je plný osobní nenávisti, osobního pohrdání a nepravdy, já též jsem plný osobní nenávisti, takže mu v tom částečně i snad rozumím a soucítím s ním do jisté míry, ale nejsem narozíl od něj nijak už osobně umyslně lstivý, nikým umyslně nemanipuluji druhými lidmi, jsem narozdíl od Landy krajně upřímný a hluboce chápaví, jsem jen už osobně tolik zklamaný a krajně neštastný z druhých lidí, jsem dnes už tolik osobně skeptický a osobně snad tolik neduvěřivý, jsem už tolik neovlinitelný a nezmanipulovatelný druhými lidmi, a to druhý lidi dnes nejvíce štve, protože jsou sami ve společnosti naprostým opakem. Landa je populární žumpa, naštěstí mu už nikdo stejně nerozumí o čem dnes ve svých textech písní rádoby vlastenecky zpívá, tenhle člověk mě nikdy nebyl sympatický. Je ostudou skutečně dobrých a hrdých vlastencu, jakými je Tomáš Ortel a Ondrej Ďurica, který druhým lidem osobně nelžou, kterým tolik osobně záleží na druhých lidech, na rodině, na pravdě, nejsou nijak lstivý a zákeřný jako právě je Daniel Landa, jsou tomu narozdíl od něj osobně i profesně oddáni. Landa je dnes velice nesrozumitelný a druhořadý a ubohý svými texty písní, je to jen druhořadý velice mizerný zpěvák, který nesahá a nikdy nesahal nikdy takovým nadaným textařum a muzikantum jako je Tomáš Ortel a Ondrej Ďurica ani po kolena, náš Kryl by se nejspíše obracel v hrobě kdyby Landu slyšel.

 • MartinDyntar

  Ne holohlavá vlastenecky naježená kvaska jménem Daniel Landa, ale kvasnice impotentně populárně uspěšně kvasí své texty písní v kanále a v septiku. Nezasloužil si předělat písen Karla Kryla ani se už fotit kdysi spolu s Ondrejem Ďuricou, kterýmu už dnes Landa nesahá svými rádoby vlasteneckými, ve skutečnosti už tolik mizernými a svými tolik druhořadými texty písní plných jeho vlasteneckého pokrytectví ani po kolena. Z Landy je dnes uspěšný populární, přesto ubohý druhořadý rádoby vlastenecký impotentní holohlavý žvanil rádoby ,,vlasteneckých" bonmotu, vlasteneckých epopeju  a dalších jeho tolik hrdých nesmyslu. Tenhle člověk, tenhle ubohý rádoby vlastenec mě je krajně tolik nesympatický jako snad nikdo jiný na české hudební scéně. Landa není dobrý člověk, není tím za koho se veřejně vydává, je plný nenávisti, a svého osobního pokrytectví. Je ostudou skutečných dobrých a hrdých vlastencu jakými je právě Tomáš Ortel a Ondrej Ďurica, vedle nich je Landa populární hudební chudák. Přeji mu osobně hodně neštěstí v novém roce, nechme se touto nesmyslnou uměleckou hudební vlasteneckou holohlavou kreaturou jím nadále pak posluchačsky tolik oblbovat. To Landovy nejvíce jde manipulovat svými posluchači, médii a veřejným míněním, je to asi chytrý lstivý vlastenecký zmetek. Landa je neskutečným odpadem skutečného českého dobrého vlastenectví. Neměl by už raději nic skládat a zpívat, je to katastrofa české hudební scény. Landa není dobrý vlastenec ani rádoby folkař ani rocker, je to užvaněná holohlavá loutka svých demagogických žvástu a nesmyslu, vedle něj je nějaký samotný už Eminem, kterého také nijak nemusím snad i bohužel tím menším zlem pro naši společnost. Ale to jste tu nečetli, a co jste nečetli nemužete pak ani lajkovat děkuji..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit