Přejít na výpis diskuzí

Daniel Landa

OSOBNOST 31.12.2006 
491 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MartinDyntar

  Není mě sympatický, "Roza Die Rose" z jeho alba "Smrtihlav" - ještě dobrý a snesitelný text, za to je třeba umět dokázat ocenit, i když s jeho osobními názory veskrze se shodovat a souhlasit nemusím. Daniel Landa byl pro mě bohužel jediným z české rockové scény koho jsem kdysi poslouchal a znal, dnes jeho hudební tvorbu nijak nesleduji. Tenhle člověk už mě dnes vubec osobně nezajímá. Ale přesto složil několik málo dobrých písní. To se mu upřít nedá.

 • MartinDyntar
  Roza Die Rose o boji chudého Němce s ruským předákem pouliční prostituce pro lásku a cest. Krásná a myslím ve společnosti stále aktuální a důležita píseň. Díky za ni Dane!!
 • MartinDyntar
  Raději Daniel Landa nebo Rammstein než Sagvan Tofi.
 • MartinDyntar
  Správně Dane!!! Mám rád píseň ROZA DIE ROSE z alba Smrtihlav.
 • MartinDyntar
  Pro dnešní mladou generaci lidi oblblych konzumem technem a hip-hopem píseň Roza Die Rose z alba Smrtihlav moc pěkna a nadčasova píseň ačkoliv k Landovy mám jinak své osobni výhrady.
 • MartinDyntar
  Miluji, obdivuji a oceňuji z alba Smrtihlav píseň Roza Die Rose ve spolupráci s prizvanymi hosty Daniela Landy podílející se na albu Smrtihlav.
 • MartinDyntar
  Roza Die Rose - píseň s prizvanymi hosty Daniela Landy k albu Smrtihlav - tématický o boji s hazardem, s drogovou závislosti a s prostituci. Daniela Landu nijak zvlášť nemusím, ale dvou jazycna píseň Roza Die Rose mně svým textem a svým způsobem podmanila - protoze tématický jsou některé písně (pro mně jich moc na albu není) ve společnosti stále aktuální a možná ve sve době vydání alba Smrtihlav i nadčasove. Text písně Roza Die Rose pojednává o lásce chudého Němce k ruské prostitutce a současne vypráví o marném, zoufalem a neúspěšném osobním boji s vysoce postavenym predakem prostituce. Text písně Roza Die Rose je dvou jazycny - v němčině a v ruštině - krása Dane. Nápadite az geniální.
 • MartinDyntar
  Libi se mně nejvíce píseň Roza Die Rose. Má vydařeny text písně tématicky se dotyka zoufalého az marného boje jednoho zamilovaneho člověka, snad Němce do ruské prostitutky svádějíci zoufale az marný boj s prostituci pro svoji osobni cest. Píseň se mně libi. A ta kombinace němčiny a ruštiny je něco přesně pro mně co obdivuji a miluji - nikoliv Landu, ale jeho odvahu a nápaditou hru s dvoumi cizími jazyky právě v teto písni Roza Die Rose. Geniální Dane! Musím ocenit.
 • MartinDyntar
  Jeho texty písní se mne nikdy nelíbily a neoslovyli mne. Nevím jak dnes, ale byl to těžký zakomplexovany rasista a nacek. Skinhead co překročil všechny meze přiměřeného a zdravého vlastenectví. Další radobyrepublikan. Ale musím uznat že některé písně z alba smrtihlav jako jsou ROZA DIE ROSE a DIE SCHORE me učarovali a dostali. Na tomhle albu Landa se zvanymi hosty projevil sve kvality - to abych Landu přes všechny me výhrady k němu přeci jen v něčemocenil.
 • Všechno nejlepší k narozeninám!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit