Přejít na výpis diskuzí

Daniel Nekonečný

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • esmeralda

    ♥♥

    ♫♫

    ◄◄

  • hurvinkovamorticie9
    😇
  • nika1991

    😇Dane Mně budete chybet´´´´´´jsem stoho smutna pláču😂😂😂😂😂😇😂 love you

  • je to zabiják *14*
  • borec
  • Nelze než souhlasit. Na tuto stránku jsem na razila jen náhodou a velmi mě zajímalo, jaké jsou na toho "zpěváka" názory. Ty opravdu zčásti odrážejí IQ všech těch, kteří na něj pějí ódy. Je to opravdu blázen, osobně odcházím od TV, když se tam objeví, je to děs a čirá hrůza.
  • Tak to jste vystihla zcela přesně. Zpívat neumí a chová se jako poslední blb a je tedy s podivem, že se někomu může líbit.
  • Nevim jak se nekomu muze libit *11*
    Vypada hrozne. *6* *12* *12* *12* *10* *11* *16*
  • VZPADA JAKO ZARICI UFOOOOOOO
    VUBEC SE MI NELIBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A JAK PORAD DELA RRRRRRRRRRRRR. *16* *6* *8* *10* *12* *12* *12*
  • Jejda *1*
  • ahoj strejdo pridej jsi mne na facebooku do pratel necacka.janulka prosim. Chtela bych jse stebou seznamit. Jana
  • Ahojky,Dan se narodil v Boskovicích,jako já.Bydlel též ve stejné ulici Průchodní.Znám ho od dětství a jeho rodina byla moc fajn.Myslím si,že je to jeho věc,co dělá,jak baví lidi.Vždy když ho vidím v televizi,tak mě pobaví a hned mám lepší náladu.Zdravím,ahojky Dane. *5*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)
  • Jsou tací, kterým se ty bláznoviny líbí, protože na jeho šou chodí.... tak neurážejte, stačilo by říct, že se vám nelíbí. Anebo máte patent na rozum ???
  • Proc oslavovat tohohle cvoka?Patri spise do lecebny.Neni to umelec,nevim jestli vubec nekoho to co dela oslovuje.Mozna se shovivavost a uprimnost skryva za pokrytectvim,jinak by mu uz asi nekdo naznacil ze je pako.
  • je to blaaazon :-) ....ale mam ho velmo rad...vzdy mi zdvihne naladu...
  • Je to schowman,z velkym srdcom,bez znamok stresu a pretvarky.Ked sa niekde objavy vzdy ma pobavy.Prajem mu aby mu zdravie a dobra nalada vydrzala cim dlhsie.
  • hej ja som znamenie rak ako on :D
  • kk.a.t.k.a
    blááázen :D ale baví mě :D *SAMBA KING*
  • dan je *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit