Přejít na výpis diskuzí

Daniel Nekonečný

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • werunafm

    Díky .....

    *14* Rrrrrr... DAn je prostě bezvadnej chlap. Dan je BŮH, král rozkoše. *3* On je ten co my pokaždý vykouzlí úsměv na tváři písněmi : Hafanana,Leleleo,Aya Arriba,Samba king,Jsem bos a Holiday *4* .Je sluníčko s nekonečně rozkošnym a sexy stylem. Má bezednou hlavu plnou skvělejch nápadů.Člověka jako on neznám! A to je škoda!!! Vážím si ho jak nejvíc to jde! On je prostě dokonalej,bezkonkurenční.. u mě trumfnul MADONU I JACKSONA *3* .Velvislanec spojených království království rozkoše a divočiny. *5* ... Miluju ho ... více na libimseti.cz/Neser_Me_xP
  • přání

    Milý Dane
    Přání k narozeninám hlavně dobré zdraví,
    štěstí a dobré pohody.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÝ DANE !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÝM DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    *3* *1* *3* *15* *15* *15* *13* *13* *13* *15* *3* *1* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *4* *3* *1*
  • nechápu

    Nechápu,jak někdo jako Nekonečný vůbec může soutěžit v soutěži pro zpěváky,když neumí vůbec zpívat!Zakrývá to co největším počtem lidí a cirkusu kolem sebe,ale kdyby zpíval sám jako třeba Gott,budou po něm všichni házet akorát rajčata,vždyt se ty jeho nový "písničky" nedaj poslouchat.A ten jeho uměly usměv s řadou umělých zubů je jenom falešná přetvářka pro ty,kdo chtějí věřit tomu,že je vážně tak pozitivní jak si na to před náma všema hraje.Proberte se lidi a nevěřte těm jeho kecům.
    • Tak to jste vystihla zcela přesně. Zpívat neumí a chová se jako poslední blb a je tedy s podivem, že se někomu může líbit.
    • srgi

      Re: nechápu

      naprostý souhlas *13* *16*
    • nika1979

      hodnoceni d..n.

      evito tis proboha zpamatuj .............. vidělas ho někdy navlasti oči své ja jo ve zlině radio čas slavilo narozky . zpival ------------ ti nemáš oněm a ny tušeni
      hodnoceni dana nekonečný.
      ma takové 452381+122235=hodnoceni
      125666666+12547=hodnoceni
      102333333333333333333547+1256368=hodneceni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • srgi

        Re: hodnoceni d..n.

        aby ses nepřepočíkala
    • nika1979

      Re: umi baječně zpivat

      dan nekonečný supr rozkošny každej umi tak jak pan bůh nadělil talent viš či zpivat kreslit tancovat psat int pc e-mail.evito ...............čago belo *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *13* *13*
  • Vystoupeni

    Ahojky!! dan je super, s maminou ho moc !zereme":) ale vůbec nemuzu najit nikde, kde bude dalsi vystoupeni :( *3*
  • Ahojky,Dan se narodil v Boskovicích,jako já.Bydlel též ve stejné ulici Průchodní.Znám ho od dětství a jeho rodina byla moc fajn.Myslím si,že je to jeho věc,co dělá,jak baví lidi.Vždy když ho vidím v televizi,tak mě pobaví a hned mám lepší náladu.Zdravím,ahojky Dane. *5*
  • dadadda

    joooo Dan jede to je jízda plná ohnostrojů a dalších skvělých světelných show *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • JUPÍ!!!

    Dej si ovocnou šťávu!!! - JUPÍ DRINK - VITAMINU DRINK!!!!
    Chcešli aby tento den měl šťávu??? - JUPÍ DRINK - VITAMINU DRINK!!!!
    *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Slunicku

    Hoj Dane jsi fakt suprovej a porad zaris kazde vystoupeni je krasnym potesenim pro me a urcite i pro kazdeho kdo te ma rad vzdycky stebe vyzaruje energie kterou posilas mezi lidi jsi fajn a vlastne ty cely jsi takový krasny slunicko :-) jen ti chybí nejake to vystupovani vetsinou mas jen soukrome akce tak by jsi byl hodny kdyby jsi neco udelal pro nas co cekame a tesime se na tebe posilam ti velikou pusinku mej se porad krasne ahoj L. *4* *4* *4* *4* *4* *14* *8*
    • Re: Slunicku

      ahoj. jsem velkej fanda dana.je prostě borec.nevíš o nějakí akci,kde bude vystupovat?taky ho trochu napodobuju ahoj petrus
  • Je to schowman,z velkym srdcom,bez znamok stresu a pretvarky.Ked sa niekde objavy vzdy ma pobavy.Prajem mu aby mu zdravie a dobra nalada vydrzala cim dlhsie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit