Přejít na výpis diskuzí

Daniel Nekonečný

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dan je nej

    Dane je hrozná škoda že jsi nevyhrál. A škoda že jsi jim to tam nepodpálil, třeba by pak nevyhrála ta kr.va Kerndlová, která neumí zpívat. jsi nej, držím palce. *14* *3* *1*
    • Re: Dan je nej

      souhlasim, sní že to Dan N.
      nevihram smula škoda
      dik
      posilam pusi
  • je to blaaazon :-) ....ale mam ho velmo rad...vzdy mi zdvihne naladu...
  • Nevim jak se nekomu muze libit *11*
    Vypada hrozne. *6* *12* *12* *12* *10* *11* *16*
  • Pusinka pro Daníčka

    Čusánek Dane, s Tokio Hotel patříš mezi moje nejoblíbenější zpěváky. Moc se mi Líbíš už dlouho, ale až teď jsem se odhodlala ti to otevřeně říct. Prosím nenech mě dlouho čekat a odpověz. Mé srdce bije jen pro tebe. Miluju tě Dane, ty kanče *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Anti Daniel

    Hm...ta reklama byla fakt trapná nejlepší na ní bylo jak ta gorila tam Dana sežrala... sem se smál no... *14* *1*
  • Dan

    Zdravím. Je mi čtrnáct. Dane, párkrát jsem Tě viděl v televizi, nic víc. Pokusím se zbytečně dlouho nerozkecávat: Cítím z Tebe, že jsi člověk, který život uchopil správně. Prakticky toho o Tobě moc nevím, ale Tvůj životní postoj mi neunikl, protože je vyjímečný. Bylo by krásné, kdyby každý dokázal žít jako Ty. Snad takových lidí v budoucnu přibude. Mimochodem, rád bych si s Tebou někdy promluvil, nebo si alespoň něco napsal. Věřím, že na světě jsou lidé, od kterých je co se učit, a Ty jsi jeden z nich.

    Jinak tedy jestli si tohle přečteš a rozhodneš se mi napsat, napiš mi radši na e-mail. Na tohle fórum asi rychle zapomenu.

    Sayonara
  • trochusebekr

    Šum svistu před x - lety bylo něco zcela jiného než stávající narcis a (bohužel) i totální degradace konzervatoře. Může si zapálit ohňostroj i na vlastní kebuli v as dur.

    Je mi některých talentů moc líto, ale showbyznis je přednější.
    • Re: trochusebekr

      Neříkám, že tenhle člověk umí zpívat, ale rozhodně umí rozdávat kolem sebe spoutu pozitivní energie. Je to šoumen, který ví co chce a jde si za tím.
    • Re: trochusebekr

      Danečku ty seš suprovej miluju tvoje hudby pošlete mi je na e-mail kldyž je budete mít si hrozně dobrej Dany tak se drž *14*
    • Re: trochusebekr

      dane jseš nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. zdar *3* *1* *1* *5* *14* *4* *14* *4*
    • Re: trochusebekr

      Ahoj Dane si suprovej a hodně válíš seš fakt jednička. *15* *14*
  • Kontakt na managera

    Zdravím všechny fandy Dana Nekonečného,mám prosbu nevíte kdo je jeho manager? potřebuji ho objednat na akci *4*
    • stepka003

      Re: Kontakt na managera

      jj vim jmenuje se Petr Vlach číslo boužel nemám ale emaila jo(strejda je super že jo- Dan Nekonečný) *4*
      • neser_me_xp

        Re: Re: Kontakt na managera

        Kdo se menuje Petr Vlach a kdo je tvuj strrrejda ?? :-D sorry sem trrrochu mimo .. :-D *14*
  • kk.a.t.k.a
    blááázen :D ale baví mě :D *SAMBA KING*
  • Ehmmm

    Já nechápu natomhle člověku jen jednu věc a to, čím se vlastně živí :-D jako on mi vždycky připadal jak prazvláštní existence dávných věků,........ :-D prostě démon :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit