Přejít na výpis diskuzí

Daniel Nekonečný

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trochusebekr

    Šum svistu před x - lety bylo něco zcela jiného než stávající narcis a (bohužel) i totální degradace konzervatoře. Může si zapálit ohňostroj i na vlastní kebuli v as dur.

    Je mi některých talentů moc líto, ale showbyznis je přednější.
    • Re: trochusebekr

      Neříkám, že tenhle člověk umí zpívat, ale rozhodně umí rozdávat kolem sebe spoutu pozitivní energie. Je to šoumen, který ví co chce a jde si za tím.
    • Re: trochusebekr

      Danečku ty seš suprovej miluju tvoje hudby pošlete mi je na e-mail kldyž je budete mít si hrozně dobrej Dany tak se drž *14*
    • Re: trochusebekr

      dane jseš nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. zdar *3* *1* *1* *5* *14* *4* *14* *4*
    • Re: trochusebekr

      Ahoj Dane si suprovej a hodně válíš seš fakt jednička. *15* *14*
  • Můj oblíbený zpěvák

    Ahoj Dane!!! Když jsem na Václaváku na Silvestra viděla tvoje vystoupení, chtělo se mi skočit na podium a dát ti milion pusinek *14* Jsi vážně super a moc ti fandim a doufám, že zas někde vylítneš do vzduchu
  • pusinka z džungle

    Daníku, ty jsi sexy kanec!!!!!!!!! pokaždý když slyšim ty tvý sexy songy, chce se mi explodovat. Tvoje show jsou jedinečné!!!! Miluji tě!!!

    Nechceš si se mnou pořídit nějaký sexy gorilátko?????????

    Tvá věrná fanynka,z Plzně (96) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15*
    • Re: pusinka z džungle

      slecno, nechte se vysetrit! Mate ujmu na zdravi
  • Dane

    Ty jsi prostě supéééééééééééééééé ér.A ukaž se nekdy televizy.papapapapapapa
  • dopis

    *14* Jsi prostě supééééééééééééééééér *14* ,,,,, *14* ,,,,, *14*
  • Dane

    Ahoj,nebudu tě zdržovat nějakým dlouhým okecáváním.Jsem jedna z maminek,která fandí zdejšímu týmu hokejistů /TJ SOKOL STRÁŽ U TACHOVA/jsou to žáci,hrajeme pouze okresní přebor.Zatím ochutnáváme samé prohry,jsou zde děti ve věku od 7 do 15let.Peníze je věčný problém,musíme s dětmi chodit na brigády a na vše si vydělat.Nechci po tobě miliony stačí kdybys přispěl sponzorským darem 5000-10000Kč.Jesli nám pomůžeš věř,že to dáš na správnou věc,dětem z vesnice,kterí hrají hokej srdcem,mají v sobě obrovské přatelství a život jaký máte vy ve městě mnozí ani neochutnají.Ahoj Eva
    adresa:TJ Sokol Stráž u Tc
    č.ú.1980677379/0800 V.S.18251170
    • Re: Dane

      bylo by lepší ho kontaktovat na jeho www.srankach...
    • pro danyka

      jsi super a ten nejpestrejsi spevak pod sluncem at ti to vidrzi papap tfoje faninka zuzka
      *14* *14* *3* *4* *15* *15*
      • Re: pro danyka

        ahoj .te daniku tady vaše faninka verunka
        dik za megakoncert. bil jste rozkošnej.posilam pusu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit