Přejít na výpis diskuzí

Daniel Takáč

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Takáč je buď absolutně nechopný vést nestrannou diskusi, a nebo spíše záměrně dle svého politického přesvědčením tuto ovlivňuje. Pro takového novináře by nemělo být ve veřejně právní instituci místo nejlépe by se uplatnil v některém stranickém plátku
    • Líp jste to ani napsat nemohl. 100% souhlas. *4*
  • Takáč je neskutečná špína, která nemá ve veřejnoprávní tv co dělat. Bohužel to není problém jeho, ale vedení. Dvořák z toho udělal tak trochu ein kessel buntes. Teď budou všude mladé hezké holky a bulvární cápci. Škoda, už tu není jediné medium, které se dá poslouchat.
  • Když vede nějakou diskuzi na ČT 24 pan Takáč,okamžitě přepínám!
    Připadá mi jak natvrdlej,pokud se mu to nehodí,nechce slyšet pravdu.
    Jednostranně zaměřený,neobjektivní!
    Jako vystudovaný elektrikář by se měl držet svého kopyta!
  • Pane Takáč,kdo má pořád poslouchat ty vaše pravicový kecy?
    Proč pořád plijete po Zemanovi,zapomínáte,že ho volilo přes 60% občanů?
    Jako moderátor tam nemáte co dělat!
  • Pane Takáč Vy nemít ruce tak se nedomluvíte.Burian z Vás určitě nebude, ale vypadáte stejně směšně i když je to za peníze.
  • Toto je de*il prvního řádu *1* *1*
    • hej drž hubu ano?-_-
  • rozvovor s predsedou dsss

    zrovna jsem videl rozhovor s volebnim lidrem dsss Vandasem...ten Takac je tak jednostranej a vylozene neprirozenej...pusobi to zvlastne...u me nula a spis hlupak,co to posral,Vandas nemel soupere *9*
  • Takáč je KOKOT, kterej to neumí, skáče lidem do řeči, má debilní hlas a měl by se vrátit vykecávat na odpůlnoční radiožurnál, kdy ho poslouchali maximálně tak řidiči na štrece.
    • si asi blbej ne ??? *16* zkus si pracovat v televizi jo skákat do řeči musí když někdy ty neschopní lidi odpoví úplně jinak tak co by měl jako dělat ? když řikáš ať se de vykecávat do radiožurnálu tak se di vykecat někam sám xfuckere!! *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Vážený pane Takáči, Váš minulý večerní pořad, ve kterém jste vedl "diskusi" s premiérem ČR panem Andrejem Babišem jste se nepředvedl jako novinář, ale spíše jako policista z "Bartolomějské". Způsob jakým jste kladl otázky a výraz Vašeho obličeje, když Vás odpověď neuspokojila, mne v tom utvrzují. Zvláště Vaše otázka: "Kdy přivezete z Bruselu zprávu o tom, že kvóty na migranty jsou neplatné ?", je důkazem, že nevíte jak je obtížné vyjednat tak náročný konsensus. Obdivuji pana premiéra s jakou energií hájí zájmy nás občanů v EU a s jakým klidem dokázal čelit Vašemu agresivnímu vedení diskuse. S pozdravem divák televize, který ne z vlastní vůle je nucen platit koncesionářské poplatky České televizi.
  • prosimtě tv Novva je sicde dobrá ale na filmy zprávy tam mají k ničemu myslíž že nás zajímá jakou stranou spadne namazaný chléb?Můj názor je že čt24 dělá zprávy no a to je dobře ne? kdyby byla jen nova tak místo toho aby ses dozvěděl/a kdo vyhrál ve volbách tak ti na nově řeknou nějáký recept od vládi hrušky!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit