Přejít na výpis diskuzí

Daniela Peštová

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love Daniela PESTOVA,because she is very very very nice girl!!! *14* *14* *14*
    • Yes,yes!!! *14* *14* *14*
  • milujem tě s louisem tomlinsonem miláčku danielo a moderuj dál *2*
  • daniela je super holka ktera uvadi masterchefa a patri mezi dobre lidi.nNato ze ma 42 let tak vypada na 35 let.ma krasne obleceni.mam ji docela rada. *3*
  • grr

    Jediná věc, kterou jí závidim je Palo *14* *14*
  • 1.majushka.1

    Chudák ..

    Já tuhle ženskou ráda nemam .. Je mi strašně nesympatická, nemám ráda celebrity, které dostávaj peníze a jsou slavný jen kvůli vzhledu. K Pavolovi se moc nehodí, ale pokud se maj rádi, budiž .. Jen škoda, že .... No, prostě by se pan Habera hodil víc k Jandový *1*
  • pavel17

    nezáviďme, lidi,

    Daniela prostě patří mezi výjimečné lidi, kteří navíc měli štěstí. Je neuvěřitelná a v jejím věku jí může závidět každá modelka (a nejen ta) na světě. Mám ji rád i za to, že si tu výjimečnost uvědomuje a sama říká, že nikdy nevěřila, že bude fotit ještě v době, kdy má čtyřicítku na dohled. Klobouk dolů! *5*
  • D. Je nádherná

    Je to opravdu nádherná žena a pro mne ta nejhezčí. Nelze než lehce závidět Palovi Haberovi, ale hlavně popřát jim oběma hodně štěstí a zdravím. *14*
  • ahojko

    som rád že môžem byť svami Peštovej fanúšikmi Paľko nie je môj typ manželka je super *14* *14*
  • Daniela

    Podle mě je to ta nejnádhernější ženská téhle planety. A Pavol Habera jakbysmet.Nádherný pár!!!!! *3*
  • *11*
    • Re: zajímá mě.........

      taky taky :D prej někde při nějaké oslavě nebo co sem to někde četla...ale moc sympatická mi není .....ale Palo JOOO :))
    • Re: zajímá mě.........

      to te snad nemusí zajmat *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit