Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buffytka: Si naivní ulhaná k*áva určitě si s tebou zrovna s tebou bude psat nebo se ti dokonce ukazovat a jak ty říkáš "sexuálně haraší" maximálně tobě haraší v bedně má milá *1*
  • hele lidi nevíte v jakým jazyce je to jeho tetování???
  • lovespikeandbuffy12
    ja vim jeho REALNY FB, je to David Angel Angelus Boreanaz, je tam ve vzatahu s Emily Deschanel a má aj foto s ňú (vskutočnosti spolu nejsú sú len kolegovia-kamaráti) NAOZAJ JE TO ON!!
  • angel1641
    ajalfju buffi angelajalfj ulasaknavěki
  • boreanaz

    ahoj, nevite jak se cte to jeho prijmeni - Boreanaz? diky
    • Dejvid Borijanas tak nak neumim to napsat anglicky kdyz tak se podivej na tadyten trailer http://www.youtube.com/watch?v=Xxw1zidPy9o&NR=1 a jeho meno reknou v 01:08 min. Doufam ze sem ti pomohla :D
      • Dekuji ti moc, vzdycky jsem premyslela jak to cist a i kdyz umim anglicky, bylo mi receno, ze anglicky se to necte.. ale poslechla jsem si trailer. diky :-)
  • ...

    všechno nejlepší...:-) *14* *14*
  • ei123

    B-day

    Vše nejlepší. *3*
  • Narozky

    Všchno nejlepšííííí :) *4*
  • andreja1

    sranda..

    ted jsme se fakt pobavila..nechápu jak můžete být holky tak naivní nebo fakt blbé...ehm rozhodně David si stebou určitě vykládá přes webk u a určitě se ti svěřuje s nevěrou:-D Rozhodně má čas si psat na fc...´je problém sehnat pravý fc nebo kontakt známého českého zpěváka,herce atd atd.. a abyzrovna odepsal joo to musí byt hodně velké štastí..na tož tak pravý fc nějaké zahraniční hvězdy,kdyby si měl přidávat všechny co neznáa psat si sněma to by nedělal nic jiného...a jako hvězda si nemůže dovolit svádět nějak holky po fc... ale fakt jsme se pobavila,jen tak dál:-D

    *15* *15* *15*
    • Jooooooooooo,taky mi padá sánka a oči se mi lepí na sklo, to je snad tady psáno proto,aby se někdo byvil,já se tedy bavím luskusně a směju se hlasem mocným
  • David a pravda

    Nevím proč to sem píšu, nikdo mi věřit nebude. Pravidelně si s Davidem píšu na fb, řeknete že to není on. Mluvila jsem s ním i přes webku, byl to on to odpřísáhnu. No jak se objevovali články s jeho nevěrami, je to vše pravda. Na mě to taky zkouší, vše má stejný scénář jako když na zahraničním webu psali jak byl obžalován za sexuální harašení. I když patří té plastikové Jaimi, i v tom svádění je něžný a okouzlující. Dostal by vás všechny!!
    • andreja1

      Re: David a pravda

      ted jsme se fakt pobavila..nechápu jak můžete být holky tak naivní nebo fakt blbé...ehm rozhodně David si stebou určitě vykládá přes webk u a určitě se ti svěřuje s nevěrou:-D Rozhodně má čas si psat na fc...´je problém sehnat pravý fc nebo kontakt známého českého zpěváka,herce atd atd.. a abyzrovna odepsal joo to musí byt hodně velké štastí..na tož tak pravý fc nějaké zahraniční hvězdy,kdyby si měl přidávat všechny co neznáa psat si sněma to by nedělal nic jiného...a jako hvězda si nemůže dovolit svádět nějak holky po fc... ale fakt jsme se pobavila,jen tak dál:-D
    • andreja1

      Re: David a pravda

      *15* *15* tak ted jsme se fakt pobavila..nechápu jak můžete být holky tak naivní nebo fakt blbé...ehm rozhodně David si stebou určitě vykládá přes webk u a určitě se ti svěřuje s nevěrou:-D Rozhodně má čas si psat na fc...´je problém sehnat pravý fc nebo kontakt známého českého zpěváka,herce atd atd.. a abyzrovna odepsal joo to musí byt hodně velké štastí..na tož tak pravý fc nějaké zahraniční hvězdy,kdyby si měl přidávat všechny co neznáa psat si sněma to by nedělal nic jiného...a jako hvězda si nemůže dovolit svádět nějak holky po fc... ale fakt jsme se pobavila,jen tak dál:-D
    • Re: David a pravda

      Ahoj můžeš prosím upřesnit jak ta fotka vypadá nebo co má na profilu ? *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: David a pravda

      ahoj, těch fotek kde má koženou bundu je víc jak prosím poznám že je to ten správný profil??? *7* *7* Díky moc za odpověd už se těšim až si s nim taky budu psát, je to můj nejoblíbenější herec
    • Re: David a pravda

      fakt *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *9* *8* *8* *8* *8* *16* *16* *8* *8*
      • Re: Re: David a pravda

        Normálně David Boreanaz a má tam fotku v tmavé kožené bundě
        • Re: Re: Re: David a pravda

          Tak na fb jméno David Boreanaz a má tam profilovou fotku se synem.
          • 25kacenka25

            Re: Re: Re: Re: David a pravda

            mockrát ti děkuju *4*
      • Re: Re: David a pravda

        Normálně David Boreanaz a má tam fotku v tmavé kožené bundě
    • Re: David a pravda

      Ahoj daj mi jeho meno som nan zvedava :} *3* pretoze som don blazon
    • 25kacenka25

      Re: David a pravda

      Páni a jak se jmenuje na fb? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit