Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Davidek

    Dvídek is very very sexy beautiful divine actor he is absolutely the BEST!! neboli v překladu Dvídek je moc moc sexy nádhernej božskej herec on je úplně NEJ!!!! *14* *14* *14* *14* *4* *4* *14* *14*
  • buffy98

    Bones

    Nevím jestli se mnou souhlasíte, ale chtěla bych, aby byla Sarah Michelle Gellar guest star v Bones ( Sběratelé kostí ) kdo souhlasíte tak prosím napište mi *4*
  • David je fajn

    Ahoj David Boreanaz si mě dal do přátel na fb, píšeme si a je moc fajn. Hned vám odepíšü. Za vše děkuje a je moc fajn
    • Re: David je fajn

      Ahoj, chtěla sem se zeptat jestli je na FB pod svým jménem? A jseš si jistá že je to on?
      • lenka.r

        Re: Re: David je fajn

        JASNĚ, ŽE TO NENÍ ON JE TO JEN JEDEN ZNĚKOLIKA FALEŠNÝCH PROFILŮ,TAKY JSEM NA TO NALÍTLA NA MYSPYCE MYSLELA JSEM ŽE SI PÍŠU S D.B. A PAK JSEM ZJISTILA ŽE TO TAK NENÍ TAKŽE POZOR NA TO!!!!! DŮVĚŘUJ ALE PROVĚŘUJ.......PÁČKO *3*
        • on tam odpisuje ale nie casto a vedsinov ked sa ho spitas na nejaku osobnejsu vec alebo okolo natacania kosti bud neodpise alebo napise ze sa nebbude vijadrovat odvopie najviac ako sa ma *1*
    • Re: David je fajn

      Ahoj, chtěla sem se zeptat jestli je na FB pod svým jménem? A jseš si jistá že je to on?
  • terrona

    David

    David je opravdu božý.Je sexy,roztomilej jako medvídek, a je k zulíbání *15*
  • angel.up

    angel buffi ajalfjulaskavitězi♥♥

    mamrad davida boreneaz zavzoraidola kamarada milej obětavej jejichlaskas buffisangelem jevěčna navěkikrasnalovestori
  • Davidek

    Podle mne je David upe ten nnnnnnnnneeeeeejjjjjjj herec a muž na svete
    1.Je božkej <3
    2.Je hezkej *14*
    3.Milej *14*
    4.Vtipnej *4*
    5.Je uplne NNEEJJ!!!!!!!!!!!!!
  • angel.up

    angel buffi ajalfjulaskavitězi♥♥

    krasni svatek tipřju matěmocrad scelosrce zavzoraidolA kamaradalaskabuffi+angelajalfju *4* *4* *4*
  • angel.up

    angel buffi ajalfjulaskavitězi♥♥

    karasne vanoce enžle sbaffi mavasmocrad scelosrce ajalfjulaska navěkištasninovirok plnilaski malaskajesilnakrasanapravoulaskusem potklas buffis enžlem ajalfju *4* *4*
  • angel.up

    angel buffi ajalfjulaskavitězi♥♥

    1.
    Oni jsou nejlépe vypadající pár všech dob
    2.
    Na plátně je mezi nimi VELKÁ chemie
    3.
    Během 3 let společné práce neměli nikdy žádný spor nebo hádku
    4.
    Na plátně mají sex - chemii
    5.
    Protože v IWRY David ve skutečnosti řekl "Sarah"…
    6.
    Protože Sarah věří Davidovi víc než komukoliv jinému na place
    7.
    Protože David je jediný, kdo dokázal zastavit její pláč
    8.
    Protože on by pro ni udělal cokoliv
    9.
    Protože ona si myslí, že je to ten nejvíc sexy chlap na světě
    • buffy98

      Re: angel buffi ajalfjulaskavitězi♥♥

      Souhlasím a chtěla jsem se zeptat, kde řekl to Sarah?
  • Chyba

    Taklže je v tomto životopise jedna chyba....David má slovenské ,nie čeké predky......tekže...len to som chcela a je to aj vo wikipedii a vlastne to aj sám povedal v tomto videu http://www.youtube.com/watch?v=yUVj hweO6YU a je to niekde v pasáži 6:32 tak si to pozrite sám to povie....tak len to som chcela:-DD *1*
    • lenka.r

      Re: Chyba

      SUHLASÍM MÁŠ NAPROSTO PRAVDU *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit