Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • david

    Celé jméno je David Patrik Boreanaz, tak to tam někdo dopište.
    Jinak je to ten nejnádhernější chlap, má pronikavý a hypnotizující pohled jako pravý upír a když hraje ve Sběratelech tak je tam taky dost přesvěčivý.
  • Re: Ashlee

    ahojky já ho mám taky ráda tak mi kdižtak napiš na mejl .k.u.s.t.k.a@seznam.cz *4* pa
  • Kůstka

    ahojky lidičky já Davídka taky uplně zbožnuju...jestli by ste chteli muzem zalozit spoluzaky a tam si o nem kecat prosím pište na k.u.s.t.k.a@seznam.cz papaaaaa a pište *4*
  • Davidek

    V hotelu v Las Vegas mi na chodbe pozvracel triko, mam ho doma porad schovane v igelitove tasce (zapacha to), nechci ho vyprat, jsou to prece zvratky od slavne osobnosti. *4* *14*
  • Re: a co třeba charakter???....

    Ahoj, jojo souhlasím s tebou. James je taky super *14* ale David je prostě nej!!!! *14*
  • Re: Boreanaz

    ahoj, zní to jako ,,Borianaz" *3*
  • Boreanaz

    Ahoj, nevíte někdo, jak se vyslovuje jeho příjmení? Napadá mě "borenaz", ale nevim, no...
  • Re: Angel

    David je to nejhezčí stvoření na celém světě,dostat od něj polibek a umřít. *4*
  • I Love David

    David Boreanaz je ten NejNejNejkrásnější a Nejúžasnější člověk na světě, je to opravdu krásný chlap...a ty jeho svaly, hmm!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: hmmmmmmm skvělíííííí

    Dvě? Myslela jsem že má jen Jadena s Jamie. Že by už aj druhé? Tak to mi zas něco uteklo
  • Angel

    Je prostě DÉMONICKEJ!!!!! a k sežrání, jinak se to nedá říct!!!! *4*
  • Re: Davidek:)

    jj nemám slov naprostej bůh!!!! *14* *14* *14*
  • Re: Boreanaz

    jj ve Valentine byl upa k sežrání, to jeho tělíčko, ten jeho hrudník...wow *1* mno nemám slov a utírám sliny *14* *14* *14* akorát jsem nepochopila ten konec davidek zabíjel??? *14* *14* ale byl naprosto ůžasnej ten jeho smích, očička, vlásky..mno prostě, a ten jeho zadeček *1* *14* *14* *14* mno holky neříkejte že neutíráte sliny *1* já jo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re:

    máš pravdu:) jj to teda:) je k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prostě nejsladší!!!

    je to mocinky náááááááááááááádddddd dddddhernej upírek *14* *14* ach jo...já bch taky chtěla být Buffy.....a nebo si s ním zahrát alespon ve sběratelích kostí:( *14* je prostě ůůůůžasnekja k sežrání!!! *14*
  • Angel/David

    No... prostě... na NĚJ neexistujou slova... je úžasnej, skvělej, hezkej, charizmatickej... nebudu se tu trapně rozplívat, ale s NÍM... by mi to za hřích stálo... *4* *5* *8* *16* *14* *14* *5*
  • Neřeknu nic novýho pod sluncem - JE NAPROSTO ÚŽASNEJ, KRÁSNEJ A CHARISMATICKEJ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A máte pravdu s tím, že by takový fešáky neměli vůbec ukazovat, protože díky tomu máme akorát depku, že bydlí tak daleko *9*
  • Boreanaz

    To že David patří mezi charizmatické herce není nutno říkat, ale i jako herec není špatný, ba skvělí. Ve Valentane je fajn, *4* a sežeňte si Bones tam je fajný. Ten týpek ví co dělá *5*
  • a co třeba charakter???....

    mno teda jako jsem pohoršená u Davida Boreanaze se všichni rozplývají jak je krásnej, ne že by nebyl, ale......james marsters alias Spike je taky dost hustej, lidi by se měli zaměřovat taky na jiný věci než vzhled, třeba na Jamesovu/Spikeovu povahu, sakra to zní jako bych jí znala :o))).....a nejen na povahu, co třeba taky počet mrtvých????....dle mě úctyhodný výkon.... *1*
  • Och,namám slov...jak může být někdo tak krásný *7* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit