Přejít na výpis diskuzí

David Carradine

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joo?? uskrtil p ta ka nejdříve a pak svůj krk *12*
  • oběsil si p ta ka i krk bylo to *12*
  • Co to tu máte za kokotiny, byl to buddhista.
  • A mimochodem on udělal sebevraždu kvůli depresi.... *9* *9* *13* *13*
  • Výborně hrál v KILL BILL a KILL BILL 2 ale nwm proč ta UMA THURMAN ho zabila když má dceru (jako v tom filmu)já bych ho nechala žít.....ale ona je asi zrozená zabíjet.............ale oba dva to hráli mooc dobře..
  • dejte mu sakra vsichni pokoj nikdo jste ho neznali tak nesudte jaky byl v soukromi.byl to kazdopadne užasny herec a muzikant!
  • at vlastní nebo ne bylo *12*
  • bylo to *12* *1*
  • Byl to výborný herec!Kung fu:Legenda pokračuje..Ten film jsem si oblíbila jen díky němu!..Je ho veliká škoda! *13* *13* Ten jeho úsměv a oči ! *14* *14* *14* *14* ...Když dávali tento jeho film vždycky jsem si udělala čas a byla jsem do toho filmu vždy "zažraná" *15* ...A je mi jedno,jestli umřel tak nebo tak!..Budu mít na něj vždy stejný názor...!Každý je takový jaký je..!..Upřímnou soustrast..
  • a co je na tom k smichu?...njn mozna byl trochu zvlastni, ale to je jeho vec. nejde o to jak umrel, ale o to ze vubec umrel - a to neni nikdy k smichu *10*
  • Re: milovala si ho??

    byl zvrácený a úchylný *16*
  • david

    nebyla to sebevražda ,byla to úchylka ,provázek měl obtočený kolem krku a č r aku a ve skříni!!!! *1*
  • milovala sem ho!

    škoda ze si umrel oplakala sem te znala sem te hlavne ze serialu kung fu:ledenda pokračuje.byl si suprovej!ten tvuj usmev,oci,rty,nos proste vse!chtela sem te potkaz osobne ale nemela sem tu prilezitost nikdy na tebe nezapomenu to ti prisaham! *14* *9* P.S je mi jedno co si vsichni o tobe mysli!ja te proste budu milovat!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *9*
  • David

    Davida je škoda, byl výborný herec. Akorát umřel za podivných okolností.
    Škoda, že byl o tolik let starší....stál by za hřích... :-) *14*
  • robbierotten

    David

    škoda že se oběsil. *7* *9* *9*
    Je to velká škoda.byl to nejlepší herec.
  • Kung fu

    Znám Davida hlavně ze seriálu Kung-fu legenda pokračuje.Naposledy jsem s ním viděl komedii Ten největší.Byl to výborný herec a jako Cain se mi líbil.Komedie Ten Největší není taky špatná.Je mi ho docela líto.Není mi moc jasné,proč se zabil.Taky přeji upřímnou soustrast.
  • angelus

    Škoda

    Okolnosti jeho smrti jsou poněkud zvláštní, ale ať už to byla sebevražda nebo nějaké sexuální hrátky, nic to nemění na tom, že nás opustil skvělý herec a bojovník a velice charismatická osobnost.
    P.S. Co člověk dělá ve svém soukromí je pouze a jedině jeho osobní věc, pokud tím neohrožuje nějakou jinou osobu. *9*
  • škoda?

    ..jaká škoda? byl nahatý ve skříni s provázkem na pi..ndouru kolem krku..a v minulosti byl obviněn z incestu s vlastní dcerou!!!!!!!!!!
  • intoska

    david

    To s tím jeho´úmrtím je stejně divné.Včera psali,že ho našla mrtvého uklízečka ve skříni,dneska prý zase na záchodě.....kdoví,co bulvár napíše zítra....
  • Je to škoda

    Je to škoda, když se tak dívám na datum úmrtí, tak je to prostě divné, když tam vidím datum 4.6.2009, když vím, že umřel včera... Poslední dobou umírá zase hodně lidí jako například Waldemar Matuška... Je to škoda, takový dobrý lidi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit