Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verunkaa

    aaa

    je to skvely herec...a ma skvelou roli..:))ze vsech kriminalek me bavi jenom kriminalka miami protoze je tam dobry tym a hlavne horacio *3* jinak...ostatni kriminalky jsou dost slabe *9*
    • kateing

      Re: aaa

      jo n apdoobne ostatni kriminalky me moc nebavej ale miami ta je super !!!!!:-)
  • andyneczka

    Horatio je nej!!

    Horatio je úplně suprovej,já ho strašně moc miluju a je nejlepší z celý kriminálky Miami i ze všech ostatních kriminálek *14* *14* *14* *14* *14*

    Holky,projděte si jeho fotky a u všech dávejte desítku (WOW)
    Já to tak dělám,vždycky si kliknu náhodně na nějakou fotku a pak klikam na desítku tak dlouho dokud nemá 10.0!!

    Ať všem ukážeme že je nej,že má nej fotky a že je prostě NEEJ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14*
    • jitaaasek

      Re: Horatio je nej!!

      HEZKY ŘEČENO !!!! Jo holky Hratio je prostě super WOW !!! *14*
    • sarah89

      Re: Horatio je nej!!

      jojo souhlasím *3*
  • sendygb

    Horatio

    opravdu charismatický chlápek,......jako Horatio je vážně k sežrání ;-)
    brejličky, poklek a zamyšlený pohled *14*
  • werussak92

    Týpek

    Joo Horatio je týpek hlavně v těch jeho brýlých řeru ho *1*
  • ja už sem ty videoklipy našla před par dny jsou zikvělí a ten jeho hlas je prostě užasnej *14* *13*
  • fortturp

    JOOO!

    Horacio je naprosto úžasnej,úplně ho zbožňuju!!!
  • Horatio

    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Narozeniny

    Už za 2 dny David oslaví své 51. narozeniny. Takže Feliz cumpleaňos! *14* *14*
  • David

    Ten David Caruso je tak charismatický je k nakousnutí!!!Ráda bych si kousla....... *14* *14* *5*
  • sci miami

    davidek je velky smpatak a libi se mi jeho herecke vykony...nemate nekdo adresu???jak mu napsat??myslim takovou na napsani o podpis??? *3* plsky *3*
    • Re: sci miami

      Taky se již delší dobou pokouším sehnat adresu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit