Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :oP

    Taky máte erotické sny a představy s DC? Jsem asi duševně nemocný člověk *9* *14* sexy muž *1*
  • adresa

    Ahojky všichni! Četla jsem, že sháníte adresu tohoto velmi sympatického a skvělého herce. Mě se jí podařilo sehnat, takže jestli máte zájem, tak mi sem do diskuse napište do odpovědí a já vám ji pošlu... *4*
    • Re: adresa

      Ahoj!!!!Tak to je skvělí!!!Myslíš si že bys mí jí mohla dát????:o) *7* *7* *3* *3*
    • Re: adresa

      Já jí mam na blogísu- jo a pak mam ještě adresu na csi miami, kde se může Dejvovi psát o autogramy :)))
      • Re: Re: adresa

        hele napíšeš mi tvůj blog , abych si mohla napsat o autogram ????????
        • Re: Re: Re: adresa

          www.kobra11-mikysek11.blog.cz :)) Mrkněte se *14*
  • csi

    Určitě neumře,to by nebyla Miami.Bez Horatia by to nešlo.Je nejlepší *3*
  • David a rozvod

    Ahojky.Tak David se rozvedl....Po 8 letech.Podle mě je to škoda.Jen málo herců a hereček vydrží v manželství dlouho.I když 8 let je už mezi herci docela dost.
    No tak zatím pa pa pa
    • Re: David a rozvod

      No,bodejď by se nerozvedl, když má víc jak ročního syna s jinou...
      *14*
  • xx

    Pro lucywomen: Prosim ta kde si videla ty Černý Prachy ja sa to pokušam zohnat ale marne?
  • seria 6

    Videli ste uz 6. seriu je uplne super Horatio tam ma syna
    • Re: seria 6

      6. řadu jsem sice ještě neviděla, ale o tom jeho synovi vím. Viděla jsem nějaký video na youtube. Na forech o CSI jsem četla, že 6. řada Miami je lepší než ostatní nové řady kriminálek. *5*
    • Re: seria 6

      Prosím Tě o čem to mluvíš, o CSI Miami?????
  • Narozeniny

    Všechno Nej nej nej... Davidovi k narozeninám.
    A hlavně aby tv nepřestala vysílat CSI:Miami *3*
  • svatba

    Holky nebojte Horatio se sice ozeni ,ale jeho mila mu zanedlouho umre .A ozeni se presne ve 4 rade 23 dil *3*
  • jack_sparrow

    VÝSTRAHA

    PRO VŠECHNY ANTIFANOUŠKY!! BERTE MŮJ KOMENTÁŘ JAKO PRVNÍ A POSLEDNÍ VAROVÁNÍ! KTERÝKOLIV KOMENTÁŘ, KTERÝ SE POKUSÍ NĚJAKÝM URÁŽLIVÝM NEBO DOKONCE VULGÁRNÍM ZPŮSOBEM URAZIT DAVIDA, BUDE NĚJAKOU DOBU VYSTAVEN V DISKUZI POD NEJHUŘE HODNOCENÝMI PŘÍSPĚVKY TAK A BY BYL VŠEM NA OČÍCH! JEN TAK MIMOCHODEM, TYTO PŘÍSPĚVKY PRAVIDELNĚ KONTROLUJI A JAKÝKOLIV NOVÝ POHYB DLE PRAVIDEL KTERÁ MUSÍM DODRŽOVAT BUĎ SMAŽU NEBO JEJ PONECHÁM JAKO TERČ HNĚVU PRO ROZHOŘČENÉ FANOUŠKY (ZVLÁŠTĚ PAK FANINKY *3* ) TOŤ JE MOJE ROZHODNUTÍ A DOUFÁM, ŽE SE STEJNÁ SITUACE NEBUDE OPAKOVAT!!! *16* *10* *5*
    • Re: VÝSTRAHA

      ani se ti nedivím že seš naštvaná mě to taky s prominutím ,,sere" *5* *10*
    • janinka023

      Re: VÝSTRAHA

      ano ano souhlasims tebou... *1* *1*
  • David

    prosim kdo by mi mohl poslat naky fotky Davida jak se krasně směje? díky..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit