Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David

    hey lidi on je uplne bozi. Horatio Caine v jeho podani ja uplne skvely. Mam jednu super fotku Davida Caruso jak veze kocarek se svym malym klukem, vubec nevypada jako hvezda ale jako uplne normaly chlap. Ja proste bozi *4* *14*
  • Caine

    David Caruso je vážně super nejvíce se mu asi povedla role v Csi:Miami v roli poručíka Horatia Caine!Je vážně sexy *14* *14* *14* *4*
  • rubydonasty

    Horacio

    Ty jeho brýle ho jako Horace úplně vystihují :) Kdyby je vydražili, určitě by byly drahé. A jinak se připojuji ke gratulacim *4*
  • David

    Holky ten je božskej co? kež by takhle davaly víc filmu s nim co? ten by teda stal za hřich... *1* *14* *14*
    • Re: David

      To tedy je. *14* Mám dojem, že by ještě měli dávat Jade a Vzteklej pes a Glorie, takže se máme na co těšit. No a každý úterý to jistí Kriminálka Miami. *3* Tam je stejně nejlepší. *14*
  • HLASUJTE!!!

    U mě na blogísu je velká Carusovská anketa.. Hlasujte tam prosím pro NEJ Davidovu fotku. Moc Díky fandové !!!
    http://kobra11-mikysek11.blog. cz/0805/dc-fotky-ze-zivota-a-ruzne- 76-fotek
    *14* *14* *14* *14*
  • Hmmm tak za tím - flákal - měl být veselý smajlík....no smůla *8*
  • úsměv

    Fakt? A mohla bys mi nějakou poslat???? Prosím,třeba na email. *3*
  • jack_sparrow

    JADE

    A JSEM TU ZAS...NEVÍTE NÁHODOU NĚKDO, KDE BYCH SI MOHLA STÁHNOUT NEBO JEN JUKNOUT ONLINE NA FILM JADE?
    KDYBY NĚKDO VĚDĚL, NAPIŠTE MI VZKAZ...DÍKY *3*
    • Re: JADE

      JADE jsem stáhla na ULOŽ-TO
      • jack_sparrow

        Re: Re: JADE

        díky *3*
  • mike28

    všechno nejlepší

    Všechno nejlepší Davide a hlavně hodně zdraví a spoustu nový dílu CSI: Miami *5* *1*
  • film

    Ahoj holky, tak máme nový film s miláčkem, ve středu 14.11 v 00.25 hodin na Primě
    " Vzteklej pes a Glorie" ,
    poraďte mi někdo jakým způsobem fandit aby vyhrálo jeho jeho foto , myslím technický postup, nerozumím jak, tak pa a dík
    • Re: film

      Taky jsem to dnes našla v programu a chtěla jsem to sem napsat, ale tys mě předběhla. *1* Jen takový detailek, sice je to psaný na středu, ale podle času to patří do čtvrtka. *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit