Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic moc

    Ten je tak šeredný, až je hezky *8*
    • Re: Nic moc

      taky mi to tak přijde...ale hezčí herec není!!! *14*
      • Re: Re: Nic moc

        sorry překlep!!!!Chtěla sem napsat že je nejhezčí že hezčí herec než on není!!!! *9* *9* *14* *14* *14*
        • je uzasnej

          Je uplne nejkrasnejsi herec co znam a uplne roztomilej *3*
        • Re: Re: Re: Nic moc

          heh!známe své lidi že?ale máš recht.... *1*
          • Re: Re: Re: Re: Nic moc

            No ty abysi se nepřidala!!!! *1* *1*
            Ne...je dobře že tu seš!!! *5* *14*
  • Je můj!

    Tak to je nejkrásnější chlap na světě! Vždycky se mi líbili zrzaví! *14*
  • :o)

    Právě jsem na netu objevila tuhle diskuzi o Davidovi, tak se k vám přidám. *4* On je tak kráááááááááááááááááásneeeeeeeeeeeeeeeeeeej. *14* *14*
  • Nevíte kde upozornit na chybu, že David se narodil 7.1 a taky zapomněly na jeho druhé jméno - Stephen. No pro mě to stejně bude asi navždy Horatio *1*
  • David Caruso/Horatio

    Ahojky.Davida jsem poprvé viděla v seriálu CSI Miami a moje první reakce byla ,,Ježiši FUJ,ten je slizký!Ble!" Jenž já mám sklony k takovým typům....Mě se totiž napřed hrozně nelábí,pak mi nevadí a pak najednou má krásné rysy....Tak to u mě bylo s Alanem Rickmanem,ale u něj mi to trvalo jeden jeho film.U Davida to travalo poněkud dlouho,ale nakonec mě dostal. Připadá mi,že je to zvláštní člověk.Jeho pohyby a gesta jsou hezké.Ale nevím jestli to jen hraje,nebo je to on.Řekla bych,že je to vynikající herec. Jeho oči mě někdy trochu děsí...Je rezavý a když se nějak nakloní,tak světlo způsobí,že je má úplně tmavé...přeběhne mi z toho mráz po zádech... Má hezký profil.Kreslím portréty,tak si toho všímám.I hezká ústa... Je na něm poznat jeho původ *4* Je to ploviční ital,ale co hlavní,je poloviční Ir! Proto má rezavé vlasy...je po matce.Pro Iry mám slabost...asi proto se mi začal líbit,ikdyž jsem o tom nevěděla...až do nedávna... *14* Pa
  • musim uplně s bethany souhlasit mam ulpně stejny nazor jako ona jako kdybych to psala ja.. *4* *13*
  • marisol

    Horatio

    je to super herec hlavně v CSI: MIAMI ty jeho hlášky jsou super. *14* *14* *14*
    • Re: Horatio

      tak to máš pravdu!s tím mohu souhlasit!!! *14* takové věci se slovy vyjádřid nedají *14* *14* *14*
    • kateing

      Re: Horatio

      jo no upa nadherny....... *4* * *4* *4* *4* *4* *4* jak tam vždicky ty všechny lidi kolem sjede nějakou hláškou to je prostě nej.. *1* *1* *1* *1* *1* * *1* *1* *14*
  • jack_sparrow

    MIAMI

    ACH JO... STRAŠNĚ MI CHYBÍ...TA NOVA MĚ ALE ŠTVE..NEJEN, ŽE PŘESKAKUJE SERIE, ALE NÁM I ODEBÍRÁ HRDINU SKORO NA 7 NEBO TEĎ UŽ 6 MĚSÍCŮ!! *16*
    • mike28

      Re: MIAMI

      jo přesně už mi taky chybí csi miami ale tedka v úterý má být první díl nové řady a tam maj horatia prej zabít
    • janinka023

      Re: MIAMI

      kreténi... co na tý NOVĚ tak zajímavého dělají, když ani nemůžou dávat 7.řadu.....? *7* Na JOJce dávají už 8.řadu, je boožíí, ale lepší by bylo kdyby ho daboval J.Meduna!!! *15* *4* *3*
  • :o(

    Tak nám skončil poslední díl 2. řady. Teď si musíme počkat. *9* V jednom dílu CSI: NY by se měl David objevit. *14*
    • Re: :o(

      Vážně?Tak to by bylo úžasné *14* , jen ho nepropást *1*
      • Re: Re: :o(

        Po usilovném hledání jsem zjistila, že by měl být až v druhé řadě. *9*
  • mike28

    David.....

    David Caruso je prostě můj nejoblíbenější herec. Ale musím se přiznat že než začali dávat CSI: Miami tak jsem o tohoto herce nejevil žádný zájem ale pak se z něj stal můj oblíbenec a trumfnul i moje další oblíbence jako třeba Silvester Stallone, John Travolta ...... atd. prostě David Caruso je nejlepší a u mě se dostal na 1. místo mejch oblíbenejch herců. *5* *5* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší