Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • porucik-caine

    Všecko nejlepší

    Taky se přidávám k gratulacím a přeji vše nej zdravíčko,šrěstíčko hodně epizod *5* a at tě děti moc nezlobej *1* *3*
  • CSI

    Tento člověk mě hned padl do oka,je opravdu zajímavý a kriminálku miami jsem si hned oblíbila *4*
  • FIlm Jade

    Neděle 21.10 - 22:55 Nova nám udělala radost a zařadila filmeček Jade *3* *14* *14* *14*
    • Re: FIlm Jade

      Holky,tak tento film si vychutnejte od začátku až do úplného konce, včetně hudby, jeho šlechetné role a zde i jeho neupravených vlasů a řas, prostě originál k zbaštění, na tento film čekejte i dlouho do noci, je supeeeeer
  • David Caruso

    Moc se mi líbí kriminálka Miami,hlavně kvůli Davidovi.Je vážně moc charizmetickej a úžasně sexy.. *14* *14*
    není extra krasavec ale je svůj a proto ho zbožňuju *14* *14* *14*
  • fotky jsou bezva, a ať se koukám jak se koukám nejhezčí je na fotkách kde je "starší". Já abstineční příznaky nemám, neb jak jsem psala nahrávám si Miami a přehrávám si to každý den,protože do úterý je daleko.(Když teď o tom přemýšlím - jsem já normální?:-))
  • Stránky

    ještě k těm stránkám. Teď dělám českej web o Davidovi. Budou tam přeložený informace právě z těch americkejch stránek atd, atd... no, myslíte, že mě nesmažou, když postnu adresu? *7*
  • David

    Ja ho milujem he is my big love. Jeho ryšave vlasy a modre oči su nadherné.
    1000000000000x CMUK pre neho *14*
  • Fotky Davida jsou opravdu parádní. Na Davidovi je vidět že čím je starší tím je krásnější. Dle mého názoru má v sobě charizma které se nedá popsat. Je prostě sympatický.V seriálu se mi líbí jeho natočení hlavy. To má v sobě kouzlo. U žádného herce jsem to ještě neviděla. Napište jak se to každému kdo chodí na diskuzi líbí.
  • No jo, to jeho natočení hlavinky je úžasné. Snažila sem se najít nějakou fotečku s hlavou "nakřivo" *1* a snad se mi podařilo. Teď už jen aby byla schválena a přidána do galerie *3*
  • mishavril

    Hlasovani

    Ahojte všeci...Komu se líbí David Caruso mohli byste plome pls na strance www.souteze-love-hsm.blog.cz hlasovat v soutezi o nej celebritu jsem tam jako Misha-David Caruso. Diky vsem co mi tam hlasnou... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší