Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hura

    Nevím jak vy lidi, ale já když jsem uviděla jen upoutávku na Miami(asi tak 14dní před tím než začala),tak jsem radostí vyskočila z křesla a třikrát obletěla barák, jak jsem byla štastná.Gary Sinis je sice taky fajn borec, ale Davida mám radši.Nevynechám ani jeden díl a přemýšlím i o nahrávání.Jinak zdravím další příznivce.
    • Re: hura

      Na Davida nemá nikdo. *14* Taky nevynechám žádný díl a nahrávat jsem si ji začala od začátku 2. řady. *1* Vždycky když mám čas, tak si musím aspoň jeden díl pustit. Co na tom, že už jsem je viděla několikrát. *1*
  • kdo to je

    Zdar lidi chtěla bych se zeptat:teď v tom posledním úterním díle se tam objevila vedla Horatia nějaká herečka,která s ním měla jít na večeři.Hrála tam prvně a nebo už se tam někdy objevila.Myslím,že se tam tvoří mezi něma nějakej vztah.A co myslíte,bije tu jeho švagrovou ten její přítel.Díkec,zdarec
    • Re: kdo to je

      Jj...taky si mimochodem myslím že Rick Yelinu nezabije...a je fakt že s tou ženskou z toho nic nebude..ALE ve čtvrté řadě se objeví Marisol, Erikova sestra a tu si Horatio dokonce vezme, ale nakonec chudák Marisol umře *9* *9* ...
      • Re: Re: kdo to je

        Sorry, nebije...překlep! *8* *8* *8* !!!!! Pardóóón!!!!!!!!!!§ *8* *8*
    • Re: kdo to je

      Ta baba co sa tam objavila budu spolu nieco mat ale potom z toho nic nebude.
      A Rick myslim ze Yelinu nebije ale tiez mi pripada nepravdepodobne ze by si ten monokel sposobila nejakou palicov
      • Re: Re: kdo to je

        Moc děkuju za odpověď *3*
  • všechno nejlepší hodně zdraví štěstí *15* ti želam.
  • Gratulace!

    Tak jsem trošku slídila na netu a našla jsem dlouho očekávanou informaci. Vypadá to, že už skoro před měsícem se David stal potřetí otcem. 16. října se mu měla narodit dcera Paloma Raquel. *14*
    http://www.celebrity-babies.com/2007/11/david-caruso-we.html
  • Herec

    Je to skutečně dobrý herec a charizmatická osobnost.Dobrý byl v Kriminálce Miami.Je to sympaták.
  • Je to pravda?

    Ráno mi přišla mailem informace, že se David a Liza rozešli. To by mě zajímalo, jestli je to pravda, nebo ne. *7*
    http://tinyurl.com/2etcmu
    • Re: Je to pravda?

      No prosím Tě to snad ani není možný ( i když... víme svý), a z jakého zdroje tahle informace pochází!!!! Tomuto se mi ale fakt nechce věřit, ale kde to zjišťovat?????
      PIŠTE I VY OSTATNÍ A PÁTREJTE !!!!!
  • -

    Všetkým Davidovim fanúšikom prajem štastné a veselé Vianoce.
  • D

    David je sám o sobě skvělej a neskutečně ccharismatickej, ale velmi tomu přispívá i úžasnej dabing Jaromíra Meduny, s tím budete určitě všichni souhlasit...*4*
    • Re: D

      Souhlas *4*
    • Re: D

      Jj..souhlas, jak mě český dabing místy dost štve, tak musím uznat, že tohle se jim povedlo...
  • Rabbo

    Ano!Máš pravdu!!!!Taky jsem ho viděla v Rambovi!!!!!!!Dopíšu to tam !!!!Díky za upozornění!!!!!!! *5* *5* *5* *5*
  • veverka14
    vše nejlepší a hodně natočených epizod CSI:Miami *3* *3* *4* *4* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit