Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: :oP

    sme 3. *14* zrovna se mi o něm zdálo dneska v noci!
  • Dnes jde místo kriminálky Miami kriminákla Las Vegas. Děvčata a co říkáte na herce Petersen, hraje tam šéfa jako David
  • poslední díl první série - tak to bylo bezva od první do poslední minuty -bezvadně natočeno, mělo to spád, DC byl jako vždy skvělej a ten závěr, kdy stál u toho moře ....to byla parádička:-), v tom kvádru a černých brejlích je k sežrání:-):-)
  • aannddrreejjkka

    dd

    tenhle chlap hraje dobře v kriminálce a kdo myslíte že je hezčí hugh laurie a nebo tadyten
    • xxspartankaxx

      Re: dd

      no to je jasný že hug laurie:D:D
  • A teď v posledním dílu, jak nakouknul roztomile do té pračky, nebo co to bylo. A našel tam tu malou. Taky se vám zdá, že si v druhé řadě ty vrahouny vychutnává mnohem víc než v jedničce? Líbí se mi čím dál víc. *14*
  • Super chlap

    Ja ho milujem a ked (ak) sa rozvedie zo svojou ženou pojdem do Miami a náhodne sa s ním zoznámim a potom spriatelim a budeme mat svatbu a budeme si spolu krásne zit. Nezalezi predsa na veku ale na tom aky je ...
    Je krásny, mudry, vzdelany, a najviac su krasne jeho oči a vlasy ...
    No a čo ked je ryšavý je krásny !!!
    Prisahám že budem jeho žena a ak nie žena tak najlepšia kamarátka...!!! *14* *14* *14*
  • martinka38

    Sexy detektiv...

    Horatio je fakticky sexy chlapík... *14*,kdyby se mi něco stalo tak chci aby to vyšetřoval on!!!Akorát to sem bude mít trochu daleko ale když bude chtít.... *3* *14* *14* *14* *14*
  • angelika.

    Horatio

    Jako Horatio je strašně sexy.Zbožňuju kriminálku Miami.Holky,dávejte u fotek 10. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Taky mam jeho fotky... docela dost... a je tam i s úsměvem od ucha k uchu...
  • Ahoj holky!!!Máte pravdu já ho ze začátku taky nemusela,ale teď mi připadá úžasnej.Takovej plyšák:-) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit