Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Borec hrál ve všech Amerických kriminálkách :DD
  • Filmeček

    Neděle 19.8 Prima - 22.10 Polibek smrti. *3*
    I když se musím přiznat, že tenhle film moc nemusím. Pro mě je nej nej jako Horatio. *14*
    • Re: Filmeček

      Film Polibek smrti právě vystihuje jeho jedinečné umění hry s obličejem a jeho krásných očí a charismatických pohledů, zkus si jeho obličej dávat v tomto filmu do stopáže nebo zpomaleně a uvidíš že Tě zde okouzlí,fakt právě zde je supeeeeeeer alespoň pro mne i když souhlasím, že v CSI je pro nás jak dělanej, ale líbil se mi i v roli gaunera - Body Count
      • Re: Re: Filmeček

        Jo to máš pravdu jeho oči mě velmi zaujaly a tím se mi začal líbit *3*
    • Re: Filmeček

      Taky ho mám nejradši jako Horatio, ale v Polibku smrti se mi taky líbil. *1*
  • oelli
    Happy birthday David!!!
  • halleberryreal51
    Wow very nice man David Caruso. David Caruso Sexy Hollywood Actor & my sweet beautiful angel sexy colleague. I Love you movies CSI: Miami & Rambo. Your Love colleague Halle Berry Sexy Hollywood Actress. ♡ ♡ ♡ ♡
  • V C.S.I. Las Vegas

    Tak dneska by se měl v kriminálce Las Vegas (kterou teď každý všední den odpoledne opakují) objevit Horatio, takže se těšme! *14* (Pokud jsem se tedy nepřehlídla v programu *8* *4* )
    • Re: V C.S.I. Las Vegas

      Máš pravdu, byl tam a vypadal fakt dobře *14* .Nejdřív jsem se na to nedívala, ale pak jsem přepla a on se zrovna představoval,tak jsem na to koukala až do konce *1* Takovej pohodář, hned bych ho brala *14*
  • CIS Miami

    Ahůjek, jsem velká faninka Horacia a taky se moc těším na šestou řadu Kriminálky Miami. Máte tady i dobrý fotky! David je na nich moooooooc hezkej! Tak se mějte. Čusík *3*
  • :-***

    Mně se hrozně líbí,úplně ho žeru.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Deštíček

    Cau lidi hey ta fotka jak tam je David s tim destnikem me fakt pobavila *1* nojo ale Miami je proslule ze tam hodne prsi tak se nedivim *3* jinak mate uplnou pravdu je proste super jako Horatio Caine *14*
  • Herec který člověka dokáže okouzlit. V seriálu kriminálka Miami je na svém místě.
  • Nová přítelkyně

    Tak to vypadá, že se nám David zase "zamiloval".
    http://csi-miami-sm.b log.cz/0805/david-ma-novu-priatelku -extra-new#komentare
    *5*
    • Re: Nová přítelkyně

      Tohle byla jen "novinářská kachna" David s Vivicou A. Fox nikdy nic neměl *3*
    • Re: Nová přítelkyně

      No ale šťastně nevypadá, nemluvě o tom, že milenky má jen více ošklivější.A podle informací na GOOGL i jednodušší-má to tak rád. Nedávám tomu šanci ,Líza bývalá prostitutka a Amina rádoby herečka,nějak se nám miláček vybarvuje jak to ani nechceme a nemusíme, je tak?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit