Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj horacio jsi jedini herec kteriho znam a jsem rada ze jsem te poznala jiniho znat nemusim
    :-) :-D ;-)
  • V tom případě jsem taky divná. On je úžasnej. Pořád přemýšlím, co mě na něm tak přitahuje.Viděla jsem s ním film, kde byl mladý, ale můžu říct, že ten věk v seriálu Miami mu sluší, je skvělej, ta role je pro něj jak dělaná. Ten jeho "chladný" šarm je fakt sexy.
  • narozeniny

    přeji všechno nejlepší k narozkám..
  • HAPPY BIRTHDAY!

    Vsetko najlepsie David!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Uf

    Ježkovivoči, a já už si připadala jako naprostej magor, když jsem v 17 takhle ujetá... *14* *1* *1* *1*
  • andy_dufresne

    David

    veschno nej Davide,a hlavne at pokracujues v CSI *3* *3*
  • mart01inka

    k narozeninám

    vše nejlepší k narozeninám davide a taď se ti daří
    • abbygailscuito

      Re: k narozeninám

      Přidávám se ke gratulaci. 53 a stejně na to nevypadá *3* *14*
  • Zdravím.A jak se vám líbí fotogalerie? Teď bohužel jsem už pár týdnů mimo domov tak nemůžu vkládat nové fotečky....tak kdyby jste našli nějakou super tak ji sem vložte...protože Davida není nikdy dost *1* Taky jsem našla super (bohužel anglické, nebo spíš americké)stránky věnované DC...ale adresu mám ve svém pc *9* a nemapatuji si ji, a už mám docela abstinenčí příznaky *3*
  • jj..david to je proste dobrej herec....miami taky good!! *1* *1*
  • Horacio

    Tak zakládám svůj první web a jako první na něm mělo být něco o Davidovy jako Horaciovi,tak jsem našla tuto diskuzi. Horacio je totiž z celé kriminálky (jak las vegas,tak miami) úplně nejlepší!!!!!!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit