Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to výborný herec.Má charakter,zvlštní tajuplný očia pěkný gesta.v kriminálce je božskej ale jinde taky je to pěknej típek *3*
  • je děsně fotogenický škoda že se snim asi nikdy nesetkám *9*
  • Horatio

    Já Horatia taky miluju,ale Ryan je taky dost dobrej *4*
  • Horatio Caine

    Tak tenhle herec je fakt nejlepší,jeho natáčení hlav,postoj,hlas,šarm,prupovídky a skvělé gesta ve mě budí respekt a motivaci,chtěl bych být jako okn,většinou tady takové věci píší holky a já jsem kluk ale je fakt strašně hustej a charizmatickej s kouzlem já ho přímo miluju,dokonce si na něj i občas hraju ale je fakt super a já chci všechny díly CSI Miami ale bohužel mam jen 3 CZ a 1 Aj...ale jinak klobouk dolu... Horatio Rulez!
  • Úsměv

    Jo a všimly jste si,že se nikde na žádné fotce nesměje s otevřenou pusou?To je zvláštní....kdybyste někdo měl takovou fotku,tak mi ji prosím pošlete.... On je prostě hrozně zvláštní.... *7*
  • David

    A co takhle film M. Hayes
  • Názory

    Jsem ráda,že se mnou někdo souhlasí *3* Díky Lucywomen *5*
  • neni zač prostě někdy trva než přijdem na krasu naky chlapa co? a je to svata pravda.. *13*
  • A viděla jsi ho někdy někde smát se s otevřenou pusou? Mám asi dvě fotky,kde jsou trochu vidět jeho zuby,ale nesměje se.Na žádné...prostě nikde...nechápu to... *9*
  • úsměv

    Tak jsem našla nějaký obrázky, na kterých se usmívá a ukazuje přitom zuby. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit