Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fotka

    Teď jsem se koukla na mail.Moc děkuju!!! Nemáš ještě nějakou? .... *7* prosím
  • Milášek

    Ahoj,taky sem nad ním dřív ohrnovala nos ale najednou se cosi stalo a začal se mi líbit - ten jeho šiblský úsměv a zrzavé vlasy mě naprosto okouzlily *14*. Poprvé jsem ho viděla v kriminálce Miami a teď si nenechám ujít jediný díl ..miluju to jak chodí,ty gesta a pohyby - úplně jsem se do něj zbláznila *14* *4* *14* *14* *14* *1*
    • mart01inka

      Re: Milášek

      jo tak to maš pravdu :) taky už si ennechám ujít ani jediny díl a tyky na něm uplně všechno miluju *14* *14*
  • gunny

    Horatio

    Když jsi uvědomíte,že mu je 53 ,tak je to vážně hezkej a sexy chlap a vůbec nevypadá staře.A pořád ještě zvládá střílečky a honičky po Miami. Já se v 50 ani nehnu natož abych někde běhala. *1* *1* *1*
    • Re: Horatio

      MUSÍŠ SE VÍCE HÝBAT !!!!!!! *3*
    • Re: Horatio

      Před chvílí jsem dokoukala Kriminálku Miami a Horátio se mi tam moc líbí...hlavně když si tam nasadí ty svý brýle a zamyslí se,,, *5* *5* je to prostě sympaták každým coulem-no nemám snad pravdu *15* *3* *3* *3* *3*
      • angelika.

        Re: Re: Horatio

        Jasně,máš pravdu. *3*
        • kateing

          Re: Re: Re: Horatio

          jasny no mas pravdu proste fakte ze super pravda nasadi si bryle postavi se ruce vbok a stoji a premysli to je fakte proste supeeeeeeeeeeeeeeer proste nadhera fakt upa gratuluju k tomuhle to se nepovede kazdymu v 50 letech ale on je proste klasnej..to mi nikdo neodepre:-)
    • angelika.

      Re: Horatio

      Mluvíš mi z duše.Já už se taky vidím v padesáti-vetchá a chromá babička. *1*
  • Ahoj davide mam rada csi:miami je to uplne jin
    aci nez treba new york potoze v csi:miami hraji ti nejlepsi herci na svete teda ja si to mislim a jen tak daj sem velmi stastna a omlouvam se za hrubice☺.
  • milo

    *14*
  • cauky ja ho taky ze zacatku nemusela ale ted ho miluju *14* *14* *1* *10* jo a prosim poslete mi nejaky jeho fotky minimalne 5 dik......
  • můj miláček

    je naprosto super moc se mi líbí na něm že je upřímný *1* :) taky se mi na něm noc líbí jak si vždy v kriminálce maimi nasezuje brýle je to můj miláček *14* *8*
  • Sisi: copak máš jich v galerii málo?? No jo asi by to chtělo pár novějších *3*
  • HORATIO je nejnejlepsi

    Horatio je proste nej je strasne sexy v tech jeho brýlích ten poklek ty postoje ja ho MILUJU DAVID jE NEJ HEREC s velkým H *14* *14* *14* *14*
    • Re: HORATIO je nejnejlepsi

      z toho si nic nedělej já taky *14* *14*
  • prosím mohl by mi někdo poslat na mail fotky Davida jak se krasně směje? díky moc..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit