Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kytice ruzi

    prosim neposle mi nekdo pisen kytice ruzi hodne moc se mi libi ma grady tak diky muj email jolie.kefrin@seznam.cz
  • Víte někdo jak se David Deyl opravdu jmenuje? On to nikde neříká, ale vím, že to není jeho pravé jméno.
    • Jmenuje se Vladimír Koupil, ale to mu asi nepřipadlo dost pěkné tak se přejmenoval na David Deyl.
      • Vladislav ! :D
  • xxx

    už ste jí někdo sehnal *7* ? :D
  • Písnička

    Je fakt divný, že písnička ,,Teď hned" nikde není, většinou je to alespoň na youtube, ale tohle se mi ještě nestalo, abych něco vůbec nikde nenašla. Stačilo by mi to poslouchat někde na netu *3* No, koupíme si CD a bude po starosti *4*
    • Re: Písnička

      taky jí nemohu nikde najít,nevíte někdo kdy vydá to CD?Je vážně dobrej! *3*
      • mmaarrkkeettaaaa

        Re: Re: Písnička

        Pokud chces dej mi sve icq a já ti ty písničky jeho pošlu, já si jeho cd koupila takze pokud nechces utracet tak se ozvi a pošlu *4*
      • Re: Re: Písnička

        ahoj Re.: pisnicko ........ na den deti vydava ;-)
  • Hi!

    Držím ti pěsti, ale to ty víš! pa
  • David učil u nás na základce a jmenoval se Ladislav Koupil a pak se nechal přejmenovat na to kráné David Deyl. Ale ne že by se mi to pravé jméno nelíbilo ale to nové je takové suprovější a Davídkovi sluší.A jeho písničky fakt chytnou každého za srdíčko.
  • David Deyl je boziii... i jeho pisnicky. jsou nadherne!! ja ho proste zboznuji!!! :)) :*
  • Přiznivci Davida, hlasujte :-)

    http://www.kissmorava.cz/kissparada /
    Drží první místo. *3*
    • Re: Přiznivci Davida, hlasujte :-)

      Má to i na ostatních rádiích Kiss - proton, delta, jiznicechy a hady.
  • písničky

    Nazdar bando,
    neměl by někdo nějaký písničky na kytaru(noty, akordy), hlavně "Teď hned", jestli jo poslali byste mi je... díkes *4*
  • heeeelp

    áááhoj lidi..nemáte někdo náhodou písničku od davida deyla-"hry o nás?" jeslti jo..pošlete mi ji prosííím na mejl??mimochodem..kdy mu výjde CD?=)paa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit