Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno.........

    Mno znám ho osobně příjde mi namyšlenej,ale k jeho zpěvu není co dodat je krásnej.PS-směj se měne nahlas
    • Re: mno.........

      Ahojky.
      Každej máme nárok na vlastní názor, to je fakt, ale zkus si ho udělat, až lidi nebo věci okolo sebe poznáš.
      David je "všelijakej"(a nemyslím to urážlivě, spíš všeobecně), ale namyšlenej rozhodně není.
      Pa a mějte mno...
      PS: Davide, ať se ti daří nadále tak, jako včera v Tesla Aréně. Bylo to super. Paaaaaaaaaaa Stephany
      • Re: Re: mno.........

        Tak pána Láďu Koupila alias Deyla znám též a docela dobře si pamatuji, že se v mládí projevoval jako horký adept na zařazení do pomocné školy...mamča na něm musela zapracovat, všechna čest..
        • TWL ani nevíš jak se správně jmenuje!A tenhle kluk a adept do pomocný školy??Twé vždyt je to andílek a mazlík!Nespletla sis ho s někým??? *1* *1* *1* *1*
  • David

    Sice neznam jeho pisne ale je to vybornej a citove zalozenej kluk miluju ho *5*
  • jujky

    No tak David.Znam ho osobne a mam ho mocinky rada.Skvele zpiva,je s nim sranda,no proste žužo kluk *4* Stasne se mi po nem stejska *9* *9* Na nej se neda zapomenot *1* *1* Jinak uz nwm co k nemu napsat ptz by se to sem ani vsechno neveslo.No ale to je jedno.Thak paa vsici.
  • hmmm

    hodne stesti ti preju *3*
  • Jak Dan Hádl hledá ty tipy???

    Dan Hádl má prostě čuch na tipy, ale jen by mne zajímal mechanismus, jakým je vytipuje a zatne háček :-).
  • E-mail je daviddeyl@centrum.cz je to pro fanoušky :)))
    A David je úplný mazlík!Ale jen když vás pozná tak si s ním vždycky užiju srandy :DD
  • Jeho písničky nejsou vůbec písničky, ale jen výtah všeho možného, co se kdy na hudební scéně událo. Jsou to písně generované fonoautomatem.
    • Nakonec máme 8základních tónů a co z nich někteří dokážou vytvořit. Ve středu jsem byla ne DD a nadchnul mě. Je to milý charizmatický kluk s nádherným hlasem. *14*
  • Kytice růží

    Ahoj Davide, dík za Kyticí růží od tebe. Super song. Určitě se bude líbit, má to šťávu. Máme tě rádi.
    I like you. Bye *5*
  • Tak já ho teda osobně neznám :D

    Ale jeho hlas mi stačí. *4* Určitě zaujme. Tomuhle říkám pořádný hlas!
  • On

    Ahojda neposlal by mi někde písničku od Davida Deyla Kytici růží? Je vážně užasná a nikde ji nemohu sehnat děkuju *3* *14* *14*
    • Re: On

      Žádnou kytici růží nezpívá, jeho první singl je teď hned a nechci se vytahovat ale znam ho osobne, protoze muj tata mu delal pocitac.
      • kleo96

        Re: Re: On

        Jo a když se nechceš vytahovat tak proč to taháš na svět že ho znáš? *13* *7*
      • Re: Re: On

        znam davida deyla osobně, heč
        • mileyinka12

          Re: Re: Re: On

          A co jako já bydlím kousíček od něj...no nic ale ten jeho hlas je fakt úplně božskej já ho znám už od malička ale ten hlas má čím dál hezčí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a napohled je taky fakt úplně úúúúúúúúžžža!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: On

            to jo marto pamatuješ jak jsme si snim hráli ve školce :) to bylo super :)
        • macicekkkk

          Re: Re: Re: On

          no nejse sama kdo se sním zná osobně já se s ním znám taky osobně a až moc dobře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit