Přejít na výpis diskuzí

David Duchovny

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEJLEPČÍ

    Mám jeho fotky ůplně všude,Akta x znám všechny nazpamět,a nejvíc zbožňuju tohohle herce ! Je to můj maximální vzor,je nádhernej a role vždy tak prožívá..Uááá .. Vidět ho osobně,tak se skymácím xD x) *14*
  • Proberte se konečně.

    Ovládají vás z Temných světů, a to díky vašich voleb, které jste učinili v minulosti a které činíte neustále i dnes. Přijímáte ten ovládací program. V něm je i tohle všechno, co tady máte - pseudo prožitky, pseudo názory, pseudo snahy - to je jen program, ve kterém jste uvízli. Tak se konečně proberte, zakletí z vlastní viny. Změňte se, a pochopíte víc. Pak se vysvobodíte. Teprve vás poznání svobody čeká. jas-nebe.cz
  • Chybí ...

    Ve filmografii chybí třeba film s Bradem Pittem "California" nebo seriál Californication(ten je mimochodem skvělej)... A holky,v Californii je skvělá scéna,kde bere svou wife v dobrý poloze a je mu při tom krásně vidět prdelka,takže směle doporučuji.Jen se na to nedívejte nikdo,kdo máte rád Pitta..Má tam hnusnou roli a ani tam vůbec nevypadá dobře... *9*
  • efulinka

    David = Gillian

    *14* *14* je to jeden z nejkrásnějších chlapů na světě!!! jejda Mulder už to jméno a su na měkko :-D být Gillian neppustila bych ho!!! všichni víme, že se milujou!!! *15*
  • David Duchovny

    Je to sympaták a fine herec.V Aktech X zabodoval.Taky byl dobrý v komedii Evoluce.Je to můj oblíbenec.
  • David

    Velky fesak a sympatak *14* *14*
  • pelclovajana

    David

    Úžasnej človíček!!!

    *3* *14* *3*
  • tewezka015

    Je úúžaaassssssnnnnneeeeeej

    Nu tak david duchovny s timhle hercem mam všechny filmy kerý višli.Všechny akta x bez akt x bych tu nebyla je to můj život miluju Akta X miluju MuLdErA A MiLuJu DaViDa DuChOvNy Je skvělej!! *14* *14* *14* *14*
  • Halo kde jste

    Tady je teda mrtvo *8* Kde jste všichni fandové Davida Duchovnyho-vylezte *15*
  • David je úžasný

    Mě se teda David moc líbí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit