Přejít na výpis diskuzí

David Gahan

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    Nejlepší píseň z alba Exciter je Freelove má krásný a hluboce pravdivý text písně. Těžka drogova závislost, koma a přemýšlení a hloubani o křesťanské vire...i více co jsem nepatří.
  • Už se nemůžu dočkat koncertu...určitě to bude pecka <3
  • Dave je bezesporu úžasný celou svou bytostí. Zraje jako víno, čím je starší, tím je dokonalejší ve všech směrech. Cítím k němu veliký obdiv a mám ho moc ráda. Na DM jsem díky svému staršímu bratrovi vyrostla, jako spousta dalších. Přesto jejich hudba není pro každého, pro dost lidí je to taková podivná neuchopitelná psychadelická hudba, my ostatní v ní cítíme tu hloubku, která splývá s myslí, srdcem, tělem, tepem, duší...
  • Já je taky Miluju a Dejv je překrásnej chlap!!!!!!
  • PaulaDMLoverka
    Toto jsou všechno úžasné komentáře, ale Davea nelze popsat komentáři, není liž pravda. Je to nejlepší a nejhezčí muž v dějinách lidstva, miluju ho stejně jako celou kapelu DM je prostě nejbestovnější na světě. *14* *14* *14*
  • Ten chlap ma taaaak obrovsky charisma, ze se to ani neda popsat! kdyz DM vtrhli poprve na hudebni scenu, vsechny nas zblaznili..Atraktivni muzikanti prozivaji svoji slavu, ktera nebere konce. Jejich magicka hudba pronika generacemi.uhrancivy, okouzlujici zpevak pobiha po podiu..neskutecna nadhera..!!! DM budou zit vecne!!!!!! :-) uu
  • DepecheModeLoverka
    king
    • Je nadhernej!!! :-)
  • Všechno nej a hodně štěstí a zdraví..... *5*
  • Za gramatické chyby se jako publikující osoba nemáte omlouvat, máte si to po sobě přečíst a opravit je. Docela hrůza číst.
  • Depeshanda
    Kdo byl na jejich koncertu musí vědět že David je nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit