Přejít na výpis diskuzí

David Gahan

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě super

    Byla jsem na DM na jejich prvním koncertě v Bratislavě. I když jsem byla asi 300 m od pódia i tak na mě dolehlo Daveovo charisma. Je to úžasný zpěvák s ještě lepším hlubokým hlasem a to co předvádí na pódiu je prostě neuvěřitelné.

    DM jsou prostě láska na celý život
    *14* !!!

    A co říkáte na Daveova dvě sólová alba a na jeho objevený textařský um???
    • hezky Bratislavi 2005 posloucham na mp3, hlavne I feel you musi bejt zazitek :)
    • Re: Prostě super

      No, upřímně řečeno ten jeho poslední sólovej počin mě nijak nezaujal, je to prostě na můj vkus málo komerční a spoustu těch věcí absolutně nepobírám, ale to je každýho věc, jak se mu to líbí. Bratislavskej koncert mi připadal v něčem nedotaženej, ale většinou se jednalo o věci, o které se stará pořadatel akce, takže kapela s tim asi těžko něco udělá. Nicméně začátek koncertu po desáté večer - nic moc. Po té zkušenosti jsem se zapřísahala, že už v životě na koncert na stadionu nejdu.
  • Jsou NEJ....

    DM jsou super byla jsem na koncertě v Londýně ve Wembley Hall a vzhledem k tomu
    že většina Britů neví co je dobrá hudba hala byla poloprázdná, ale Dave byl super.
    • a to nejdůlezitejsi nenapises :D kterej rok?? jestli rikas ze hala byla poloprazdna tak to urcite nebylk rok 1987 a vis . :) urcite ne 1990 pri violation tour the best tour
    • Re: Jsou NEJ....

      *4* *4* *4* Hláška o Britech je naprosto přesná *3* DM i dnes srší obrovskou energií, ale jelikož už nefetují a neořírají se do němoty (tedy kromě Gorea), tak to tam u nich v Anglii pravděpodobně nikoho nezajímá.
  • respekt Mr Gahan

    Je to určitě nejvíc charizmatickej zpěvák, co jsem kdy viděl... sám jsem na depeche mode byl asi třikrát. Každej koncert je jinačí ale pokaždý skvělej. Vzpomeňte si třeba na koncert v Paříži 2001, ten je úžasnej!!! a jak tam neskutečně řádí!!! a vzhledem k tomu, že mám zkušenosti s tvrdejma drogama taky, tak jsem si jistej že na tom koncertu byl neskutečně vyjetej. Právě proto jsem si četl jeho životopis na těchto stránkách a překvapilo mě že skončil pět let před tímto koncertem :-) nicméně je borec, že to překonal. Když to někdo zvládne tak, že jde do jiného prostředí tak to jde.. ale když je někdo zpěvák a má koncerty.. TAK TO TEDA SMEKAM PANE GAHAM!!! *5*
    • Pan Gahan je nejhezčí chlap na světě! Je si toho svého kouzla vědom a umí s tím setsakra zacházet!~ Nádherné oči, pěkné obočí,hezké vlasy a rty,gahanovský nosánek,i zezadu je krásný! Ten vyklenutý ,našpulený zadeček! A ten úsměv...... ách" nemám slov... Je jeho ozdobou!
      David Gahan je sexbomba!!!!"
    • Re: respekt Mr Gahan

      Dave je nejůžasnější člověk na světě teda až po mě *1* je to muj vzor je to mé druhé já *4*
  • yes

    je nej yes *16*
  • DM

    ahoj lidi,mě bylo asi 12let, když jsem poprvé na kazetě slyšela "Everything counts" a totálně jsem se zbláznila do toho úchvatného hlubokého "hlasu" a po té do zpěváka a celé kapely DM! Je to kult,který mě hodně ovlivnil,celá moje mladá léta...Pak mě zaskočilo to, že je Dave "v průseru",ale není se asi čemu divit,zkrátka to všechno tak nějak přestal zvládat,ty fanynka a mraky práce...Nicméně jsem moc ráda,že se z toho vyhrabal a koncerty a DM "živou dál"!!! Škoda je trošku,že už tam chybí Alan a jeho exkluzivní klávesy...přesto "DM nikdy nezemřou v mém srdci"!!! *5*
    • Re: DM

      jako bych to psal já...psal se rok 1985, Everything Counts a 12 let *3*
    • Re: DM

      Mě tam taky dost chybí Alan, on byl specifický článek DM. Myslím, že jsou *4* i tak, ale s Alem měli nejslavnější část svojí kariéry. Everything Counts, People Are People, Strangelove, Somebody a další hitovky jsou z období s Alanem. Ps: minulý rok jsem byla na Recoil Party a s Alanem jsem se vyfotila, je skvělý pocit přiblížit se takové hvězdě *4* .
      • Re: Re: DM

        Alan byl a stále je hodně specifický. Každé jeho sólové album je mnohem temnější,než celí DM bez něj. Myslím,že bez něj by ty doby černých oděvů a tak silné mánie nebyly tolik intenzivní. Je mi 30 let a DM jsem objevil ve čtvrté třídě,takže to vnímám. Škoda,že ty koncerty už nemají takovou atmosféru,jako dřív.. Bezkonkurenčně turné SOFAD je nejsilnější,co jsem poznal.. Od té doby je to slabší,ale stále chodím! Pořád mají co nabídnout a je to Božská hudba! RESPECT DM ! ! !
  • *14*
  • Dave

    Daeva miluju, je to nejkrásnější chlap, kterýho jsem kdy viděla, je fakt nádhernej, byla jsem i na koncertě depeche mode, a je tam moc prýma atmosféra, Dave to tam rozjíždí, a když jsem si šla pro podpis, tak jsem myslela, že se rozplynu, však znáte ty situace, když se dotknete někoho koho milujete na tolik, že byste pro něj skočili z okna:)))) papa a podporujte kočičího Daeva
  • Fandíme mu!!!!

    Je to mu tak asi rok,co jsem do Dave Gahana zamilovaná:))Je to opravdu fešák:))Je sice tak starý jako má maminka,ale to mu na krase neubírá:))No,řekněte samy holky,mít Dave....je štěstí..Mějte se..čusky Anče *4*
    • Re: Fandíme mu!!!!

      Já to mám stejný. Taky žeru DM a jsou stejně staří jako moji rodičové. Když se mě někdo zeptá na moji nej. skupinu, řeknu DM a spousta lidí nevím co jsou zač, hlavně ti teenageři, což mě mrzí. Teď jsem ale zjistila, že dost lidí DM poslouchá a to mě těší. Víc takových lidí *3* *3* *3* *4*
      • taky to mam tak. kdyz svým spolužákům řeknu, že poslouchám depešáky, tak na mě koukají nechápavě, co to poslouchám a nebo je vůbec neznají. no bodejď, v době, kdy hudba která se dá poslouchat je ojedinělá. ty dnešní komerční sr***y stojí za velký kulový.
      • Re: Re: Fandíme mu!!!!

        Čau četla sem si tvůj článek je docela dobrej jenom nevím kolik ti vlastně je let a please odepiš mi moc ráda bych si psala s někým který poslouchá DM a nemá přes 30 let čauky a díky doufám že mi napíšeš jo a má 15 let čau. *14* *4*
        • Re: Re: Re: Fandíme mu!!!!

          jestli hledas mlady depesaky tak tady jeden je. me je 17. a tobe je????? *14*
          • dalsi 18. :D
  • daveik

    myslim,ze cela skupina Depeche Mode hodne ovlivnila lidi v 80ych letech a nejen v nich je to modla,kult,kteremu se tisice lidi snazili podobat a diky nim si na kolene vyrabeli ty sileny ocvockovany bundy.Ja osobne tuto skupinu miluji{hlavne zpevaka,ten je podle me hejkrasnejsi zpevak na celem svete,mega chlap,ktery miluje a cti sve fanousky} a myslim ze i prez ty temny roky,ktery Dave zazival,i prez ne sou stejne jedinecny,MAM VAS RADA HOSI *14* *14* *14*
  • Davida dost obdivuju, hlavně za ten vítězný boj nad smrtí. Je fajn, je to šoumen a hlavně žije pro fanoušky.Chce to jen navštívit nějaký ten koncert a uvidíte sami. *14*
    • Re:

      Já je prostě žeru, dostala jsem se k nim uplnou nahodou a už je neopustím!!!!Jsou uplne nej nej nej prostě nejlepší skupina na světě...o Daveovi ani nemluvě:-* *14* *14* I LOVE DM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit