Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David

    Ahoj... Je pěkneej hodně no... A zpívá taky pěkně no... *1* *1* Jak vždycky slyším jeho hlas tak pribehnu k tv a sem prileppená na obrazovce *1* *1*
    No ale je sice peknej a hezky zpívá.... ale zajímalo by mě jaký je normálně....Občas mi příjde že se chová tak že mám až moc seběvědomý...Ale nevim mno...to je jenom muj nazor... *3*
    Ale jako definice: *3*
    DAVID JE HEZKEJJ A ROZTOMILEJ KLUK, KTEREJ PĚKNĚ ZPÍVÁ....!!!! *4* *14* *14*
  • Kliid..xD..

    Holky kliiid je to jen obyčejnej kluk..xD..Ale v X Factoru je to jeden z nejlepších..x).. *14* *1*
  • Konečně nová image

    Lidi povím vám, že jsem se dočkala, David Gránský má nový vzhled. Je mnohonásobně lepší než ten předtím, tý ''šedý myšky'' a slušňáčka. No rozhodně ti to Davide sluší víc :) a zpívat na svůj věk umíš doost dobře.:)
  • láááf yea

    Chodila sem se skoro stejnym klukem, ale podved mě..... no co ale Davídek je upppeeeeeee božííííí milášQuju tě! mít tk tvoje ICQ :( *14* *14* *14* *14*
  • Davča je...

    Davča je *muck*...a cute atd...kwááásnej...a boží...no radši ho nebudu přechvalovat x) *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vítěz David

    *3* doufám že to vyhraje, protože krásně zpívá a je fakt sladkej. Je hrozně rozkošněj když je nervozní. Moc mu fandim. *4*
    • Re: vítěz David

      JJ to taky doufám že to vyhraje protože uplně sladkej a celkem mi připomíná Joshe Hartnetta..oba sozu moc sladký a roztomilí moc Davídkovi fandim a doufám že to vyhraje... *14*
  • Davídek

    Davídek je taková směsla Zaca Efrona a Juliána Záhorovského.....no,myslím,že je ale mnohem hezčí než oni dva dohromady a umí opravdu zpívat *4* ......ale bacha *13* nikdo s určitostí nemůže vědět,jak se bude chovat v průběhu x-factoru a taky nikdo neví,jestli mu ta sláva fakt nestoupne do hlavy!!! *14* *4* *15*
    • Re: Davídek

      jj,taky si myslim ze David...je smes Zaca Efrona.. *14* .. *4*
  • je super

    Já mu fandím i kvůli zpěvu i kvůli tomu že je nádhernej. *1* *14*
  • david

    jo David vážně good zpívá a nejen to tady nejde o kráasu ikdyž je hezkej ale vy mu nefandíte kvůli obličejčku ne ??? Já teda kvůli jeho hlasu
    • Re: david

      Tak já teda kvůli oběma *14* *4*
  • jako Zac

    JJ Je fakt sladkej a vážně umí zpívat...Takovej českej Zac Efron... Jen doufám, že to nebude další krásná tvářička bez mozku s halvou ve vesmíru...Takovejch tu bylo a pohořeli... Hodně štěstí...
    • Re: jako Zac

      to si jenom myslíš Davídek je hezčí *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit