Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víš, co prosimtě sama nemáš, co na práci a akorát přepisuješ to co píšou ostatní. To, že ho vidíš akorát tak v televizi neznamená, že je tak úžasnej. Je arogantní. Jo a to, že někoho kritizujeme neznamená, že nic neumíme, ale máme svůj názor ju beruško? *3*
  • Re: Blbec

    a ty si co??? že se tady oháníš takovýma názorama idioteee :-/
  • Re: fffffffffff

    ja bych řekla že ty! :-D
  • Webovky Davči :))

    http://www.granskydavid.estranky.cz /
  • Re: David

    Mám :-*
    Davídek bude hrát v muzikálu Naháči.Se na něj půjdu podívat.Myslíš že tam bude nahej? :-O :D :D bych chodila asi pokaždý!! :)))))))) *1*
  • Re: Re: Re: KFC

    Já ho tky znám a jestli ty taky tak by si měla vědět co nanávidí! *3*
  • Re: Re: Davča

    Souhlasím. Kamarádka s nim byla na táboře a taky si to myslí. A slyšela jsem, že když David dělal porotce na mladém mimozemském moderátorovi tak docela drsně urazil jednu holku, když jí řekl, že má hnusný jméno *16*
  • Re: Závidíte mu!!!!

    Máš pravdu.
    My zpíváme mnohem líp *1*
  • David

    Marketo já Tě sice neznám ale ty si myslíš jakej ........ to je!
    Je hezkej je milej ale já mám jeho foto s podpisem a ty????
  • David Gránský

    David Gránský,kvůli vám hloupejm jsem si to zjistila!
    Je na konzervatoři,studuje herectví,hraje v divadle,natáčí singl,natočil reklamu,...
    Dělá prostě to,co ho baví.
    Takže zase taková nula není!
    On Vám to ještě ukáže -
    Vám,co sami nic neumíte a urážíte ty,co alespoň něco dělají,něčemu se věnují a něčeho opravdu dosáhli!
    Ještě k tomu je to prostě úplně normální kluk,kterej si právě vůbec,ale vůbec na nic nehraje.
    Mějte se vy nádhery! *13*
  • alficka

    JH

    Dneska byl u nás ve městě n jedný akci...vůbec jsem si ho nemohla vybavit až do teď...Ježiš ale hrozně se nám s kámoškama líbil a taky jsme se s ním vyfotily *14* *1* *4*
  • Re: Miláček

    vsechno nej nej hodne uspechu stesti v zivote
  • Re: je super

    Moje sestra snim chodí a on je tak sladky a uzasny moje sestra mi rika az koukam po nekom jinim a ja jsem rekla ze ne proste super *14*
  • Miláček

    Davídek je tak úžasný a krásný bylo mi líto jak vypadl chudáček *14* *14* *4* *3* *14* *14*
  • jana291995

    super kluk

    Jooo..tak tohohle znám,to je borec..já jsem taky ze Znojma..je to suprovej klučík *14*
  • Narozeniny

    Vše nejlepší k tvým krásným 18-narozkám,hodně štěstí zdraví lásky a spokojenosti do dalších let.!!S láskou martinka..!!Posílám sladnkou pusinku....!!! *14* *4* *1*
  • vterinka

    Všechno nejlepší!

    Vše nejlepší k Tvým dnešním narozkám! Hodně úspěchů a at se Ti daří a ať se Ti splní všechna přání!! *3* *3*
  • Vše nej!!

    Všecinko nej!! *14* *14*
  • narozeniny

    Milý Davide
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • sandra15

    Re: je super

    VY se mate:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit