Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    jj Davídek to je upe fajnovej klučina..klásně zpívá..a ne jenom to..což už asi všichni vědí..on je celej krásnej...moc mu fandím a držím palečky..aby to vyhrál... *14* *3* *15* *4*
  • Je super!

    Davča je upa cool boy *1* *14* ...je hustej! MOOc *3*
  • úžasnej kluk

    David je uplně bezva kluk. Krásně zpívá a ktomu i hezky vypadá. *4* .Já si vždycky těšim na neděli až ho v telce zase uvidim. Tu písničku ze Shreka Hallelujah jak zpíval tak to bylo uplně boží. *14*

    Je prostě úžasnej andílek *4*
    *4*
  • jájájá

    david je naprosto božíí krásně zpívá a je naprosto úžasnej *3* *3* *14* *5* *8* *4* *14*
  • Blbec

    Je to debil nic jinýho
    • Re: Blbec

      a ty si co??? že se tady oháníš takovýma názorama idioteee :-/
    • Re: Blbec

      a ty si hovado blbečku *13*
      • Re: Re: Blbec

        jj a ty hovado blbečku on je nej nej zpívá plostě hezky
        • Re: Re: Re: Blbec

          to dištak nebi na tebe myslim na sablinku14 ale na ????? *13* *13* i love you david *14* *14*
  • jste tu hluchy?

    chapu,ze v vama nactiletyma hormony mlatej,je to takovej ten sladousek,co se tvari,jak kdyby neumel do peti napocitat,ale holkam to prijde taaaak sexy....jinak jsme teda nevidela 15ti letyho kluka co je sexy....to chce trochu vyzrat.a ten hlas?prosim vam probudte se!z cely pisnicky nezkazi dva takty....je tam jen kvuli tomu,ze si soukup rekl,ze svym ksichtikem pritehne pubertacky...ale zpet teda oslnujici nema
    • Re: jste tu hluchy?

      Má naprostou pravdu. Nejdriv si ujasnete jestli ho zerete kvuli tomu jk vypada nebo kvuli tomu jk zpiva ... zkluste to ... zavrete oci a chvili nemyslete na to ze je to ten " sexy " klucina ... poslouchejte jen tu pisnicku ... me osobne se to nelibi.
    • Re: jste tu hluchy?

      Ty máš co říkat hele!!!Kdyby neuměl zpívat,tak se nedostane ani přes první kolo...A když zkoušky ze zpěvu na ježkárnu udělal na výbornou že mu nechyběl ani jeden bod,tak v něm nejspíš něco je ne??jen mu závidíš!!! A jako chlapi jsou sexy od kdy??od 50 let?? *16* *16* *1* a pokud ses dívala na výsledky lasování,první 3 nebo 4 kola byl mezi čtyřma nejlepšíma tak se asi někomu líbit musel ne??? Nebo si myslíš,že pro něj hlasovali jen fanynky??boooe ty jsi najivní *8*
    • Re: jste tu hluchy?

      Jenom mu závidíš že tak hezky zpívá a je tak hezkej *13*
    • Re: jste tu hluchy?

      tak za 1
      ty vypadáš jak kravské hovno tak se nad něho nepovyšuj
      a za 2
      Vsadím se že zpíváš jako splachovač u záchoda
      takže z toho vyplýva že ty si magor a on hvězda *15*
      • Re: Re: jste tu hluchy?

        Super vystižené!!!!! *15* *15* *15*
  • CZECH ZAC EFRON

    Jo nekdo tu psal ze je smeskou zaca efrona a juliana zahorovskyho. mas pravdu osklivej jako zac efron je a zpiva stejne hrozne jako julian zahorovsky presne si to vystihla.. gratuluju uz jsem myslela ze jsem tu jedina kdo ma vkus. A vy se vzpamatujte vy patnactilety mimina...
    • Re: CZECH ZAC EFRON

      budes se navazet do Zaca???? bych chtela videt tebe jak si "nadherna" kdyz muzes o tak dokonalym klukovi jako je Zac nebo David rict ze sou osklivy... FUCK *13* *15*
    • Re: CZECH ZAC EFRON

      Tak jako sorry, ale mě už jaksi 15 není. Je mi 21 a líbí se mi jak zpívá, vypadá dobře. Je mladej a ještě se vypracuje. Ve 20 to bude kus. A znám hodně lidí, kterým se líbí a jsou ve věku jako já a i mojí mamce se líbí.
  • super david

    Je naprosto super, sexy a nadherne zpiva...
    • Re: super david

      ja ho miluju. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kokot

    je to kokot
    • Re: kokot

      jj as tak ......namysleej sladous...fuj... *15* *15* *1* *1*
    • Re: kokot

      nechapu jednu vec : kdyz je to takovej "kokot" tak proc se vlastne divas na jeho profil.. ?? hm?? hm?? *1* vipadas urcite asi takle : *9*
  • Milááášek

    holkz dejv v yakulisi je hodne kamaradskej a milej...kdzy sme se s nim fotili a nesel fotak tak bzl trpelivej a vubec mu to newadilo a dzs sme mu dalz plzsackz dcl sme ho dojalz a porad nam dekoval...fak slunicko...ale ya to tereya vagnerova je pekna fifina a je namzslena jak neco...jako srz do ji ma rad ale je to fakt""" *3* *14* *8* *4* *4* *4* *3* *13* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit