Přejít na výpis diskuzí

David Guetta

OSOBNOST 13.9.2007 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady jsem našla, jak David Guetta popisuje house music. Jsem příjemně překvapená, že to tak také cítím...

    ,,V taneční hudbě existují dva prvky, které jsou téměř rozdílné," říká superstar DJ-producent David Guetta, jehož nové LP, Nothing But Beat , nabízí všem od Lil Wayne na Nicki Minaj. "Musíte cítit hypnotický pocit, který je vytvořen opakováním., Ale emoce pochází ze změn, akordů, melodií."

    Já ho prostě muluju...
  • David Guetta

    Jeho pesničky možem počúvat dookola,je úžastný,aj jeho pesničky,najme tá nová Tomorrow Can Wait. *4* *5* *4*
    • kristynqaa

      Re: David Guetta

      pravda,pravda *14* Je božííííííííííí *14*
      • Re: Re: David Guetta

        je to boreček
  • Souhlasím,David Guetta je nejlepší *1* *1* *1*
  • David Guetta se prý rozvedl !!!!!
  • přesně , je apsolutně boží !!!!
  • Emilidzex
    mě se nejvíc písnička Turn me On a ti kdo říkájí at jde do **** tak se šíleně pletou je to nejlepší zpěvák i DJ *14*
    • David nezpívá. Pokud se ti líbí jeho hudba, doporučuji se dál zajímat jeho tvorbou. Je to hotová Guettalogie =D
  • BluEbEatS
    Všechno neeeeeeeejlepší! On je vážně skvělej a na to kolik mu je vypadá fakt dobře. Prostě sexy chlap ♥♥♥ *14* *14* *14* *1*
  • David guetta nezpiva jen produkuje hudbu tu nejlepsi na svete je to nejznamejsi a nejlepsi dj na svete jeho hudby jsou uzasny a propracovany david guetta uz se snad i s mixaznim pultem narodil absolutne nechapu jak naky idioti muzou vubec napsat ze jeho hudba jsou s****y jak se to nekomu nemuze libit kdyby byli nekdy v klubu PACHA na ibize kde david porada svoje F*** ME I'M FAMOUS party a slyseli by tu muziku tak by se asi p****** ty co pisou jak ho nemaj rady ty snad poslouchaj evu a vaska absolutne nemaj pravo ho pomlouvat protoze to co vsechno za zivot dokazal dokazal jen malo kdo.
    DAVID GUETTA FOREVER!!!
    • Jsi můj člověk :-)
  • On totiž čím je starší tím je hezčí.
    • no né jako mě se líbí čím dál tím víc *14*
  • Nejlepší DJ house music....je to můj idol ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit