Přejít na výpis diskuzí

David Guetta

OSOBNOST 13.9.2007 
135 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David je stále pěknej muž... *14* VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM !!!
    Vypadá tak mladě !!! Já ho úplně miluju *14* *14* *14* je boží !!!! A to, že je mu 44 let vůbec nevadí... je pořád moc hezkej!!! *14* a má neuvěřitelný talent. Škoda, že ho nikdy neuvidím na vlastní oči... *9*
    • přesně tak naprosto souhlasím *14*
  • David Guetta

    David Guetta je najlepší DJ na svete všetky pesničky a klipy má dobré,nemajú chybu. *4* *3*
  • DJ, který dokázal udržet house music a donesl ho ke dnešní slávě. DJ , který dokáže sluchu ukázat hebkost house muziky...4 doby ve čtyřech taktech...nahoru a dolů, text, který šeptá podstatu house music... DJ, který získal obdiv u miliony lidí na světě...DJ, který má své žáky...Nicky Romero...třeba... DJ, který učí jiné DJs a oni učí zase jeho...DAVID GUETTA !!! Složil spousty skladeb s jinými DJs a zpěváky...třeba s Rihanou, Kelly Rowland, Akonem, Nicky Minaj, Usher...ATD. David Guetta je a BUDE nejlepší DJ house music na světě, dokud bude žít. DAVID GUETTA nás všechny uvedl do rytmu taneční muzikya ten, kdo tenhle styl miluje, ať ho poslouchá a miluje i nadále.
  • happy

    happy narozeniny prostě happy,happy,happy!!!!! *14* *1* *1* *5* *4* *14* *5* *15* *3*
  • Všetko naj.!

    Všetko naaaj. Davide, zdravia,šťastia, ale hlavne veeeľa dobrých pesničiek do budúcna Ti praje Tvoj velký Fanda MaTTy... *3*
  • mega!!

    David Guetta opravdu vypadá , že je mladší......:D opravdu.Moc se mi líbí, miluju ho a jeho skladby taky !!!!!!!
  • Zbožnuju te nesnasim justina biebra
  • Emilidzex
    Davide Vše nej !!! jsi nejlepší DJ a zpěvák kterého znám *14* *14* *14*
  • David Guetta je dobrej a nejlepsí Dj,tak co si stezujete
  • imlove
    Pro Davida mám 9 slov:Je strašně hustej,pěknej a nevvypadá tak staře *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *3* *3* *15* *15* *2* *2* *7* *6* *5* *4*
    • imlove
      Pardon 8 slov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší