Přejít na výpis diskuzí

David Koller

OSOBNOST 28.6.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MartinDyntar
  Dotknu se ohně! Pěkna píseň. Z alba, které se ještě od Lucie dalo přece jen poslouchat.
 • MartinDyntar

  David Koller má jedinečný talent na zpěv.  Ma zlato v hrdle, ano zachází se svým hlasem fenomenalne, ovšem to nic nezmění na tom že krom s výjimkou 2 prvních ještě kvalitních alb Lucie se z kapeli postupne později stal konzumní pop s povrchnímy většině rockovým posluchačům už nic neříkajícími texty písní postrádající vaznost a intelektuální hloubku. Bohužel. ..

 • Vážený pane. Vy kdyby jste žil za války,tak by jste udával lidi jen by to fičelo. On totiž pravicový blbec je stejně nebezpečný jako levicový. Nazdar.
 • Pane Koller, jako hudebník jste velmi dobrý, ale jako člověk, tak to stojíte za ..... a pánům ing. Zemanovi a ing. Babišovi nesaháte ani po jejich ponožky - asi jako většina rádoby "inteligentních umělců" z Prahy a okolí. *11*
 • Kollere jdi se zahrabat, Zemanovi nesaháš ani po kotníky.
 • Pane Kollere,to co jste dnes předvedl,za to vám patří jen opovržení. Jste zlý,nenávistný člověk.
 • Davide jsi naprostý ubožák
 • Pane Kollere,
  vážil jsem si Vás kdysi jako hudebníka, který měl zajímavé projekty.
  Měl byste se ale věnovat hudbě a tomu, čemu rozumíte. Pokud Vám došla inspirace tak se raději necpěte do politiky,ve které jste nyní laik, což si asi neuvědomujete. Vaše moudra a komentáře na hlavu prezidneta jsou spíše Vaší lacinou propagací, kdy se snažíte být IN jako někteří "rádoby umělci" , kteří se snaží zviditelnit špiněním hlavy státu. To je dnes asi ta správná strana,že ??
  Možná získáte příznivce z řad podobných umělců, ale na druhé straně klesnete u řady Vašich dřívějších obdivovatelů. Přemýšlel jste, co budete dělat po volbách, až propadnou Vaše hesla a Vaši kandidáti ?
  Předpokládal jsem u Vás větší přehled a nejen to, že se nedostanete dále než do "pražské kavárny"... ta ale není celé Česko..
  Je mi Vás líto, když hledáte jen to, co může poškodit prezidneta a následně celou naši, kdysi bohatou a soběstačnou vlast.. místo toho, abyste podporoval soudržnost národy - tedy názory většiny, což současný mainstream nerad vidí a kdo propaguje vlastnectví, je vlastně nepřítel.
  Kam jsme to došli že ??
 • David Koller - 23.08.17 - rozjíždí akci proti Zemanovi, Babišovi a komunistům....co dodat...další z "umělců" bez kterého by se 99,9% občanů klidně obešlo....má právo na svůj názor, problém je ale v tom, že on se na veřejné prohlášení dostane, a těch 99.9% občanů ne.....
  Měl by poznat skutečný, nefalšovaný život obyčejného člověka, a pak ta svoje "moudra" velice rychle korigoval....je to otřepané, ale pravdivé. Inu, krásně se zařadil do kategorie "pražské kavárny" plkající své úvahy vzdálené na hony rozumnému myšlení...
  Jsem zvědavý, co bude plkat až dopadnou volby a prez. volby tak jak dopadnou...mohu klidně již teď odpovědět: zvítězila hloupá lůza...problém je v tom, jestli tou "hloupou lůzou" není on, a jemu podobní...Howgh.
 • Mívala jsem ho ráda,až dneska kdy jsem dospělá, konečně,vím co je dobré a co zlé. Stačilo se začít zajímat o historii a poslechnout si skladbu Medvidek. Vím komu slouží. Antikrist.
  • Přehnala jsem to,ale ten medvídek mě fakt vytočil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit