Přejít na výpis diskuzí

David Koller

OSOBNOST 28.6.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A máme to opět tady. Naši umělci a komedianti podepisují petice jim blízké. Hlavně když to je proti Rusku a Putinovi. Nechápu, jak může být někdo tak natvrdlý a nevědět, jak se skutečně věci mají. Kdo je tady agresor a kdo štvaná zvěř. Jak můžou tito lidé žádat zločineckou a útočnou organizaci NATO, aby zakročila proti jednání Ruska. Zřejmě by rádi "humanitární" bombardování jako tomu bylo v Srbsku. Je to opravdu tragédie, když nevidí pravdu co se děje na Ukrajině. Díky bohu, že se Rusko chová tak rozumně a nenechá se vyprovokovat USA do nějakého válečného konfliktu. Zřejmě by pan DK, měl více sledovat nezávislá světová média na netu a nenechávat se oblbovat našimi lživými médii, co to mají v popisu práce. Je mi vás líto, že napomáháte k šíření nepravd a zároveň tak vědomě ,nebo nevědomě přibližujete svět ke katastrofě. Ten nedostatkový mír, budeme v nadcházejícím období ještě moc a moc potřebovat.
  • Když chceš někoho kritizovat, tak se nejprve podívej na sebe. *16*
  • Kollera s Dusilovou koukám taky zasáhly sluneční erupce. Vyznavači Nového světového řádu v čele s ,,Českou,, televizí, musí mít radost. Našli další nové apoštoly demokracie po jejich způsobu. Ještě, že já osobně mám kolem sebe normální lidi, kteří ví, že svět není černobílý.
    Pohádky o hodných demokratických Američanech a zlých nedemokratických Rusákách, vážně nežeru. Čtu mezi řádky, informace porovnávám z více zdrojů a hlavně, konfrontuju s osobní zkušeností.
  • Předkové Kollera byli poddaní Švarcenberků.Přesto,že poddanství bylo dávno zrušeno,David Koller se stále chová a myslí jako nevolník.
  • David Koller - 23.08.17 - rozjíždí akci proti Zemanovi, Babišovi a komunistům....co dodat...další z "umělců" bez kterého by se 99,9% občanů klidně obešlo....má právo na svůj názor, problém je ale v tom, že on se na veřejné prohlášení dostane, a těch 99.9% občanů ne.....
    Měl by poznat skutečný, nefalšovaný život obyčejného člověka, a pak ta svoje "moudra" velice rychle korigoval....je to otřepané, ale pravdivé. Inu, krásně se zařadil do kategorie "pražské kavárny" plkající své úvahy vzdálené na hony rozumnému myšlení...
    Jsem zvědavý, co bude plkat až dopadnou volby a prez. volby tak jak dopadnou...mohu klidně již teď odpovědět: zvítězila hloupá lůza...problém je v tom, jestli tou "hloupou lůzou" není on, a jemu podobní...Howgh.
  • Pane Kollere,
    vážil jsem si Vás kdysi jako hudebníka, který měl zajímavé projekty.
    Měl byste se ale věnovat hudbě a tomu, čemu rozumíte. Pokud Vám došla inspirace tak se raději necpěte do politiky,ve které jste nyní laik, což si asi neuvědomujete. Vaše moudra a komentáře na hlavu prezidneta jsou spíše Vaší lacinou propagací, kdy se snažíte být IN jako někteří "rádoby umělci" , kteří se snaží zviditelnit špiněním hlavy státu. To je dnes asi ta správná strana,že ??
    Možná získáte příznivce z řad podobných umělců, ale na druhé straně klesnete u řady Vašich dřívějších obdivovatelů. Přemýšlel jste, co budete dělat po volbách, až propadnou Vaše hesla a Vaši kandidáti ?
    Předpokládal jsem u Vás větší přehled a nejen to, že se nedostanete dále než do "pražské kavárny"... ta ale není celé Česko..
    Je mi Vás líto, když hledáte jen to, co může poškodit prezidneta a následně celou naši, kdysi bohatou a soběstačnou vlast.. místo toho, abyste podporoval soudržnost národy - tedy názory většiny, což současný mainstream nerad vidí a kdo propaguje vlastnectví, je vlastně nepřítel.
    Kam jsme to došli že ??
  • Kollere jdi se zahrabat, Zemanovi nesaháš ani po kotníky.
  • Mívala jsem ho ráda,až dneska kdy jsem dospělá, konečně,vím co je dobré a co zlé. Stačilo se začít zajímat o historii a poslechnout si skladbu Medvidek. Vím komu slouží. Antikrist.
    • Přehnala jsem to,ale ten medvídek mě fakt vytočil
  • Davide jsi naprostý ubožák
  • Pane Kollere,to co jste dnes předvedl,za to vám patří jen opovržení. Jste zlý,nenávistný člověk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit