Přejít na výpis diskuzí

David Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xmartina91

    JEDÉM!

    NEVINNÁ! *14*
    • Re: JEDÉM!

      NEROZUMÍM!!!!!!!!!!!!!! *7*
  • David a jeho skupina jsou úžasní

    Ahoj, tak já si dnes užila jejich koncert v Domažlicích, byli úžasní, všichni...nenechte si jejich koncert v rámci turné k CD ujít, stojí za to! A David je samozřejmě sladký, okouzlující a nejen že vypadá nádherně, ale taky super zpívá!
  • Koncert Ústí n. L.

    Koncert v Ústí nad Labem byl super, škoda jen, že trval pouze hodinu, protože to byl dvojkoncert se skupinou Eggnoise. Moc ráda jsem viděla Davida na živo, je to prostě sympaťák *14* a zpívá nádherně. Vyžebrala jsem od něj podpis na CD a na ruku, tak se asi už nebudu nikdy mýt *14* . Iva
  • Oh my goooood!

    Pokazdy, kdyz se na Davida podivam, tak mi srdce skace. A to nejsem zadny freek! A navic je mi 28! ...co to se mnou dela! Nechapu!...Ma pritelkyni?
  • Přáníčko

    Krásné narozeniny Davide!!!!! *14*
  • Také nejsem fanynka

    Davide, Tvoje "Píseň pro Kristýnku" v pořadu "Uvolněte se prosím" byla nádhera. Jsem pamětnice z doby kdy tato píseň byla šlágrem. Překvapilo mě s jakým citem jsi ji dovedl zazpívat. Také sólo na trubku bylo překrásné. Mohli byste zkusit třeba "Třešňové květy"- (To mi je připomělo to sólo. *3*
    • Re: Také nejsem fanynka

      Co člověk, to názor. Já píseň pro Kristýnku miluju celý život.Tak, jak Walda, to nikdy nikdo nezazpívá. Taky jsem slyšela Davida,jak se snažil to zapět, ale bohužel, musela jsem přepnout na jiný program. Nedalo se to poslouchat, prostě mu to nešlo od srdce,jak Matuškovi.
  • dádík

    dádí je miláček je to mooc vydařenej kluk aji jeho bratr Adam ,psala jsem si sním sms a on mi pospal davida a byl mooc milej a hodnej jsou to mooc fajn kucíí oba a dádík má mooc pěknou hudbišku je to miláček a mooc good hraje ve filmiku hezké chvilky bez záruky moooc fajne *14* *14* *14*
  • david

    Přeji Davidovi hodně štěstí a lásky *14*
  • Super

    David je prostě borec a strašně v pohodě kluk!!! Když se kalí, tak se kalí.. *5* *1*
  • david kraus

    Ráda poslouchám jeho písničky *3*,je přirozeně extravagantní je prostě super *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit